IE 7 – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

IE 7 – Offtopic – Fórum – Programujte.comIE 7 – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Pavel Synek0
Super člen
31. 1. 2007   #1
-
0
-

Dneska sem konečně stáhnul IE 7. Málem mě odradila ta zdlouhavá kontrola ověření legálních Windows, ale vytrval sem.
První co mě zarazilo je, že zdrojáky to votvírá zas v notepadu, takže žádný highlight syntaxe jako v FF....Jinak doporučuju nezapínat technologii ClearType, má to vyhlazovat písmo, ale všechny stránky to promění k nekoukatelnosti.
Co si o novém IE myslíte vy?

P.S. Firefox rulezzz

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
31. 1. 2007   #2
-
0
-

Já si o něm myslím svoje (ale to vám neřeknu). Pokud jde o to otevírání v externím editoru, tak to mě taky zarazilo - mohli by s tím něco udělat a přidat i zvýrazňování syntaxe (který na kvalitní úrovni zatím nenabízí ani FF, ani Opera). U ClearType jde o zvyk a správný nastavení - chvíli jsem si musel zvykat, ale teď ho mám v celým systému a nemůžu bez toho bejt.

ps: stále neumí pracovat s MIME typem application/xhtml+xml

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zdeněk Večeřa
~ Korektor
0
Grafoman
1. 2. 2007   #3
-
0
-

DeaLer píše:#
# mohli by s tím něco udělat a přidat i zvýrazňování syntaxe (který na kvalitní úrovni zatím nenabízí ani FF, ani Opera)



K čemu? Stejně každý webdesigner používá na editaci stránek svůj oblíbený editor, a běžný uživatel nahlédnutí do zdrojáku nepotřebuje.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.devtea.cz | zdenekvecera.cz | @ZdenekVecera
Redaktor Programujte.com a Živě.cz
DeaLer+2
Hero
1. 2. 2007   #4
-
0
-

Já se na výsledný zdroják dívám velice často a určitě nejsem sám, takže je to určitě dobrá věc - nejde tedy o editaci, ale kontrolu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Josef Vítů0
Super člen
1. 2. 2007   #5
-
0
-

Nové IE mě všechno, jen ne potěšilo:) Načítá se mi mnohem pomaleji než IE6 (klidně to může být zaneseností systému, co já vím...) a nic moc nového v něm není. A ty standarty... Já mám IE7 už od třetí betaverze a ač se to může zdát divné, beta3 mi vyhovovala více než gold verze:D No prostě Opera 4ever;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý