Acer Liquid Z200 – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Acer Liquid Z200 – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.comAcer Liquid Z200 – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.com

 

lukas.balaz0
Super člen
24. 12. 2014   #1
-
0
-

Cawte

rodičia mi kúpili na Vianoce Acer Liquid Z200 (očividne ešte pred tým ako som im povedal, že ak mi majú kúpiť nejakú slabotinu pod 300 €, nech radšej nekupujú nič). Má niekto skúsenosti s programovaním na tomto zariadení (teda testovanie na tom) alebo by mi vedel poradiť, či to pôjde, alebo či sa mám snažiť to čo najrýchlejšie predať, našporiť si a kúpiť si niečo lepšie ?? (rozmýšlam nad Nexus 5). Na android (celkovo na smartfóny) som ešte neprogramoval (teda nemám žiadne skúsenosti), ale takmer určite to robiť budem

Ďakujem

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.242.41.–
lukas.balaz0
Super člen
24. 12. 2014   #2
-
0
-

A aj celkovo na čo sa má hlavne pozerať keď chcem mobil používať na testovanie ?? Teda ja mi jasné, že to nebude foťák a ani moc výdrž baterky a podobne, ale čo z toho ostatného je také najdôležitejšie ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.242.41.–
Flowy0
Věrný člen
24. 12. 2014   #3
-
0
-

najlepsi by bol taky aka je tvoja cielova skupina ... ak nemas nejake zameranie tak by som si vybral taky co ma vsetky mozne senzory (poznat ich vsetky dava urcitu vyhodu ak vymyslas aplikaciu) ... ak uz mas vymyslenu aj aplikaciu tak samozrejme potrebujes senzory ktore potrebujes (emulator vie nieco simulovat ale to budu len umele data a velmi sa s nimi nezahras) ... ak to neplanujes pouzivat aj na nieco ine tak je v podstate jedno aky android budes mat (na rozsirenejsie telefony lahsie najdes root ale ten v zasade nepotrebujes) ... cim slabsi tym skor si vsimnes urcity druh chyb ale zase to budes testovat na umelom systeme a obcas je dobre vediet co to spravi pri beznej instalacii tvojho bezneho uzivatela

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.103.187.–
https://github.com/Flowy
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Acer Aspire 5103 — založil don_Dominique

Acer - instalacia ineho OS — založil Wizard

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý