TISKÁRNA A BARVY – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

TISKÁRNA A BARVY – Hardware – Fórum – Programujte.comTISKÁRNA A BARVY – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

kronos
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
1. 2. 2007   #1
-
0
-

zdravim,snad mi pomuzete...dostal jsem tiskarnu brother MFC-3240C (multifunkční-kopírka,skener,fax) V pohodě jsem tisknul a před týdnem začala psát Schwarz leer (došla černá) a odmítla tisknout....koupil jsem černou (jsou tam oddělené cartridge),před hodinou jsem ji tam dal a začala hlásit Gelb Leer,Cyan Leer (došla modrofialová a žlutá) .Tyhle barvy jsou k ničemu,tisknu jen černobíle,tak je nebudu kupovat. Potřebuju jen, aby je tiskárna přestala vyžadovat a povolila tisk,když má plnou černou cartridge....dá se to pořešit nějak ? Registry ? firmware ? nějaka hardwarová úprava ? poraďte prosím...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
kronos
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
1. 2. 2007   #2
-
0
-

zkousel jsem i pred tiskem navolit "jen cernobily tisk" -nepomaha :/

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
LEON
~ Anonymní uživatel
12 příspěvků
1. 2. 2007   #3
-
0
-

fiha,tak s timhle sem se jeste nesetkal :o))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Marek0
Návštěvník
1. 2. 2007   #4
-
0
-

To kronos:1) když hlášení odklepneš tak se nic nestane?
2)zkoušel jsi barvy vyndat co to provede a zkusit tisknout? U našeho HPčka sice hází tiskačky chybu ale tiskne,nicméně nekopíruje...
3)asi ti nezbyde nic jiného než na netu zkusit najít resetování čipu aby si tiskačka myslel že je náplň kompletní a neboooo si najít kde v ovladačích tiskačky je hlídání náplní a to vypnout (pochybuji že by to bylo graficné,spíše v nějakém ini souboru)
4)když víš že tiskneš jen ČB tak proč máš inkoustovku? Ve tvém případě bych koupil laserovku (cca za 3tis) a bylo by to
Bohužel konkrétně ti neporadim...musíš hledat na netu,ber to jen jako nastínění...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Optimismus je způsoben nedostatkem informací
kronos
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
2. 2. 2007   #5
-
0
-

To Maverick:
diky za snahu help...
1)neni kde co odklepnout..hlasky o barvach se objevujou na stavovym displeji primo na tiskarne a nejdou odklepnout...a ve windows asi za 30 sec bezna hlaska,ze tisk selhal...

2) zkusil jsem vyndat vse krome cerny,ruzne na ne zmacknout apod. a nic...

3) zkusim...kde najdu ten ini z ovladace ?

4) s timhle jsem byl spokojenej,kopiruje,skenuje,tiskne a dost rychle...a ta jedna cerna cartridge za 600 jednou za 3 mesice me nezabije snad :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Marek0
Návštěvník
2. 2. 2007   #6
-
0
-

To kronos:
ad 2) to pohledej nejdřív na netu zda to někdo neřešil,hledej něco jako resetování čipu/náplní atd
jinak to může být třebas v windir/system32 ale těžko říct jak ase ten soubor bude jmenovat :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Optimismus je způsoben nedostatkem informací
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Tiskárna — založil Jacob

Tiskárna — založil Decide

Tiskarna — založil paking

Fatal error tiskarna — založil Jan Malý

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý