Čawte.
Potrebova by som pomôcť s týmto problémom. Chcem si spraviť servlet na server, cez nejaký html formulár by sa k nemu pristupovalo a vstup od užívateľa by sa uložil do db. Na začiatok by som chcel zistiť s čím treba začať ako prvé, čo sa týka tomcatu,ide, mysql db mám. Nemám veľké skúsenosti a pracujem v eclipse.
Ďakujem.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 95.105.238.–
Zjistit počet nových příspěvků
































