Tiskárna – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Tiskárna – Hardware – Fórum – Programujte.comTiskárna – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

Jakub0
Věrný člen
1. 2. 2007   #1
-
0
-

Mám tiskárnu EPSON Stylus 200 tiskárna mi tiskla dokud jsem nevyměnil barvu když teď dám příkaz k tisku tak se nic neděje a potom se mi objeví chyba "Tisk tohoto dokumentu se nezdařil" skoušel jsem jí už dost dlouho domlouvat a taky jsem jí přeinstaloval. A pořád nic tak mi poraďte :-\

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Marek0
Návštěvník
1. 2. 2007   #2
-
0
-

To Jacob: Vyměnil nebo nechal doplnit?? Pokud je to originál náplň tak by to neměl být problém....
Dále je na tiskárně nějaká chyba? Kalibraci,zarovnání barev jsi zkoušel??

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Optimismus je způsoben nedostatkem informací
Jakub0
Super člen
2. 2. 2007   #3
-
0
-

To Jacob: To je tak, když někdo nakupuje u pokoutních prodejců. :) Nezřídka se stavá, že šmejdské cartridge ucpou trysky. I když to může být i mechanické poškození...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Jakub0
Věrný člen
2. 2. 2007   #4
-
0
-

To Maverick:Vyměnil né doplnil jo je to original naplň no chyba ... na tiskárně mi svítí "Ink Out" svítilo to i předtím a tiskárna fungovala tak jsem si toho nějak nevšímal. No a s tou kalibrací zarovnáním barev si nejsem jistej jak tuhkle akci províst tak mi tady můžeš někdo napsat stručnej návod jak nato ale já už skoušel všechno .......

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Marek0
Návštěvník
2. 2. 2007   #5
-
0
-

To Jacob:kalibraci najdeš ve vlastnostech tiskárny,návod nenapíšu nemam tvoji tiskačku....
Ink out by ti po výměně mělo přeci zhasnout....je to správná cartridge? Je dobře namáčklá?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Optimismus je způsoben nedostatkem informací
Kate
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
29. 3. 2009   #6
-
0
-

Ahoj,

potřebovala bych poradit. Mám tiskárnu canon 2900, a když chci tisknout pořád mi hlásí, že je zaseknutý papír, přitom tam žádný není a ani nebyl. Restarotvala jsem pc, vypla tiskárnu, vytáhla vnitřek. Ale potíže stále přetvávají. Poradíte prosím Vás někdo?

Děkuji

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.80.–
z_moravec
~ Redaktor
+3
Posthunter
29. 3. 2009   #7
-
0
-

To Kate : Vytáhni znovu ten vnitřek a podívej se jestli tam někde není zaseklý kousek papíru (hlavně zkontroluj kolečka).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.110.–
Spát lze čtyři hodiny denně, spát déle je nemístný přepych.
Thomas Alva Edison
Kate
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
29. 3. 2009   #8
-
0
-

Pořád nic, všechno jsme prohlídla, zkontrolovala, se vším pootáčela, zkusila i tu jinou náplň (nebo jak se tomu říká) a pořád nic.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.80.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Tiskárna — založil Decide

Tiskarna — založil paking

TISKÁRNA A BARVY — založil kronos

Fatal error tiskarna — založil Jan Malý

Fax jako tiskárna — založil Václav Valíček.

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý