Co je lepší? – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Co je lepší? – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.comCo je lepší? – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.com

 

peťan
~ Anonymní uživatel
8 příspěvků
1. 2. 2007   #1
-
0
-

co si myslíte jaká verze 3d max studia je nej. já bych řek že 8

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal0
Stálý člen
1. 2. 2007   #2
-
0
-

no ja se priklanim k max 9 :) sice ma par svich chyb na ktere urcite bude brzo zaplata ale co.

Reknu ti to takhle i 32 bitovej prosesor s maxem 9 dovede husty veci. Samotnej mental ray je vylepsenej natolik že renderuje dost krute. nove globalni svetlo suprove funkcni.
Jinak max 8 mel co delat aby mi unesl scenu s 200 000 poly. ted to vaha na 1 000 000 :-D. TurboSmoth vpohode muzete smothovat na 7 a nespadne vam max :)

Proste je lepsi :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
petr0
Newbie
9. 5. 2007   #3
-
0
-

ja nevim jak ty ale ja 1Mega poly nejak do sceny nedostanu a co se tyce stability tak se radeji priklanim k 8cce, nejlepe k 5ce ale ta je uz pomerne starsi

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
<b>www.cg4u.ic.cz </b>- forum o grafice pro newbies <b>www.dewonhalo.ic.cz</b> -portfolio
Michal0
Newbie
16. 6. 2007   #4
-
0
-

Přikláním se k pyndymu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
GUNS N ROSES 4ever
Milkomax
~ Anonymní uživatel
51 příspěvků
13. 7. 2007   #5
-
0
-

max 9 je dobry len na 64 bit ale inak to iste ako max 8. a inak stými poly to zalezi len od veľkosti RAM jasne že na 256 nepôjde 1 000 000 poly :-)))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zdeny
~ Anonymní uživatel
584 příspěvků
13. 7. 2007   #6
-
0
-

Nejlepší 3dmax se jmenuje Blender :P, jak jsem říkal Blender.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal0
Stálý člen
13. 7. 2007   #7
-
0
-

To Zdeny: netahej sem jiny softwary. nic neni lepší. zaleží na grafikovy a talent si nikde nekoupíš.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zdeny
~ Anonymní uživatel
584 příspěvků
14. 7. 2007   #8
-
0
-

2Pyndy: Tupým nožem se také krájí hůř, než ostrým a to zpomalý i člověka vysoce nadaného v krájení :). No a ještě je tu ten drobný problém s (c), který moc lidí u 3dmax-ka netrápí, jak vidím. Ale i kdyby byl Blender placený, což nějaký čas skutečně byl, je to skvělý program a pokud chce někdo po programu ještě více, je pro přechod z Blendu velmi dobrá MAYA, ale to už jsme daleko, předaleko za možnostmi 3dmax, bohužel i s cenou. A to, že modelování chce trochu talentu a hodně dřít, ať už si člověk vybere, co chce, to opravdu, ale opravdu nezapírám. Ale Blend je na první pokusy i profi tvorbu báječný, nemá smysl mluvit o všech pozitivech, jeliož je jich mnoho a strejda google vám, o několi poví hned, jak se zeptáte, to se budete divit :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
14. 7. 2007   #9
-
0
-

Nejak jsem neslysel o tom, ze by v Blendu delaly hollywoodska studia nebo profi tvurci her ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Michal0
Stálý člen
15. 7. 2007   #10
-
0
-

To Zdeny: Nehodlám vést debatu na téma 3d softwary. Zažil jsem spousty hadek a nehodlam to stahovat i sem. Takže pokud máš zajem propagovat blender tak prosim ale ve správném fóru.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zdeny
~ Anonymní uživatel
584 příspěvků
15. 7. 2007   #11
-
0
-

To pyndy: OK konec okenka Blender :), jen to tema k tomu primo vyzyva. Fanatik do Blendu nejsem, ale pokud bych si mel vybrat mezi maxkem a blendem, tak beru B.-> Open source, distribuvatelnost na ruzne OS a moznost skriptovani. Intuitivni ovladani B., na maxko jsem se podival jednou(verze 8), jestli nabizi vic za tu svou cenu, ale uz ovladani zklamalo, zbytecne moc veci, ktere nejsou potreba se zobrazuje na ukor modelovaci plochy. Co se tyka filmu a B. lze najit par opensource projektu, dobra vec nemusi mit na sobe nalepku Hollywood(ale pokud ta nalepka nekomu staci, dobre mu tak), nemluve o volne licenci, ktera nenuti davat do svych del reklamu vytvoreno v blendu...Mimo to ani maxko neni na filmy na to je MAYA, STRATA a podobne, bohuzel drahe (nabizi render srovntelny s realitou). Pokud je nekdo spokojeny s maxkem, ja mu to neberu, jen jsem rekl, ze me vyhovuje blend.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal0
Stálý člen
15. 7. 2007   #12
-
0
-

To Zdeny:ok sice se nesnažiš nevnucovat svuj nazor ale delas tu cele recenze a kevšemu jen puvodni otazka znela jaka verze maxu je lepsi a ne software..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
15. 7. 2007   #13
-
0
-

Souhlasim, ze maxko je spis na hry a vizualizace, ale to neznamena se v nem nedaji delat brutalne naefektovane filmy (Armageddon, Jadro, Den pote...).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 15 hostů

Podobná vlákna

Co je lepsi? — založil office

Která je lepší — založil Roman

Lepší directsound — založil honzik31

TCP/ UDP ...co je lepší?... — založil Mega.Lama

Lepší zápis podmínky — založil Kuba

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý