HTML a OUTLOOK 2013 – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

HTML a OUTLOOK 2013 – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comHTML a OUTLOOK 2013 – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

tn20030
Duch
5. 2. 2015   #1
-
0
-

Ahoj všem. Nevím si rady. Udělal jsem si podpis v html ( http://ravenstudio.cz/podpis/ ) a chci ho mít v outlooku 2013. Ale ať jsem zkoušel cokoliv (převod na HTM), tak se to celý překope a je to na nic. Nevíte jak na to, aby zůstalo logo tam, kde je atd ... díky T.

Nahlásit jako SPAM
IP: 176.12.125.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
6. 2. 2015   #2
-
+1
-
Zajímavé

Nezkousel jsem nic takoveho.
Ja bych styly placal primo do html jako style="". Externi styl ma smysl jedine u html stranek, kdy mas jeden pro vice.
Pouzil bych tabulku. No, a co ti z toho vyplodil za kod ten outlook? Jestli by nebylo lepsi prizpusobit ten kod nez se snazit tam nacpat znacky, ktere mail ignoruje..
jinak... google = signature outlook creator
 

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:1f7:191f:f3...–
Flu0
Návštěvník
6. 2. 2015   #3
-
+1
-
Zajímavé

U mailového HTML zapomeň na float, padding, margin, background-image a specialitky CSS3.

Udělej to do tabulky, styly dávej inline přes style="". Styly pro text je ideální nacpat přímo ke každý části textu. Obrázky linkovat absolutně na adresu severu a možná i zvolit standardní font místo google.

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.157.132.–
tn20030
Duch
6. 2. 2015   #4
-
0
-

Ahoj. Díky všem. Nebudu to komplikovat. Udělal jsem to tedy přes https://www.exclaimer.eu/email-signature-creator/ a běží to jak má. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 176.12.125.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý