Výběr vysoké školy – Vzdělání – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Výběr vysoké školy – Vzdělání – Fórum – Programujte.comVýběr vysoké školy – Vzdělání – Fórum – Programujte.com

 

Zaxin
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
10. 2. 2015   #1
-
0
-

Dobrý den, jsem nyní v pozici rozhodování na jakou vysokou školu bych měl jít. Rozhoduji se mezi ČVUT FIT a UHK FIM (aplikovaná informatika). Nejvíce mi jde o toto "zaměření": sítě, bezpečnost...... Každopádně bych se chtěl zeptat, jestli by mi někdo nemohl dát stručný názor na tyto 2 školy co se týče předmětů atp...

Děkuji

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.180.35.–
PiranhaGreg
~ Anonymní uživatel
165 příspěvků
11. 2. 2015   #2
-
0
-

Ahoj, jsem teď ve druháku na ČVUT FIT... na fakultě se mi líbí a jsem rozhodně rád, že jsem šel zrovna sem. Fakulta je to velmi těžká, takže pokud se chceš na VŠ flákat, nemá to tu smysl zkoušet (Přijímáme kolem osmi stovek studentů a do druháku se nedostane ani ne půlka. Bakaláře pak dá myslím jen čtvrtina studentů).

Obory o které se zajímáš, se tu samozřejmě učí a to dost podrobně. Jsou tu ale i dost těžký předměty, který jsou povinný pro všechny obory. Různý matiky, prográmko, automaty a gramatiky...

Takže v podstatě jde o to, jestli jsi schopný učit se nějaký věci i mimo svůj obor. Není jich málo a jsou těžký...

Já to takhle celou dobu zdůrazňuji, protože právě znám lidi, co odsud odešli z tohoto důvodu.

Spíš se když tak ptej. Chválit fakultu ti tady můžu na dalších 10 odstavců, ale to tě podle mě až tak nezajímá....

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.81.210.–
Zaxin
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
11. 2. 2015   #3
-
0
-

Díky za odpověď, uvědomuji si složitost studia... To mě v tuto chvíli pravě nejvíce tíží, jestli čvut budu zvládat... Každopádně mám pocit že bych to mohl zkusit a při nejhorším bych šel na jinou školu...

Zasláno z mobilního telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.164.–
ondrej39+1
Věrný člen
12. 2. 2015   #4
-
0
-

#3 Zaxin
Úplně nezoufej, FIT není zas tak těžká fakulta, jak straší Piranha, pokud ovšem nejsou rozdíly v jednotlivých Oborech tak velké, že jeden obor je relativně snadný a druhý náročný. Já osobně tam nejsem, ale mám kamaráda, kterej ČVUT FITem projíždí bez problémů, kamarád je na oboru Softwarové inženýrství. (Teď je ve třetím ročníku. Pokud nejseš úplně blbej a laxní ke studiu, nebudeš mít problém látku pochopit a na zápočty/zkoušky se naučit.)   

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.39.172.–
Inject all the dependencies!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Vyber skoly :) — založil dmw

Notebook do školy — založil Dugy

Projekt do školy — založil TomasP

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý