Moderní programování v C++ od Andreie Alexandrescua – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Moderní programování v C++ od Andreie Alexandrescua – C / C++ – Fórum – Programujte.comModerní programování v C++ od Andreie Alexandrescua – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

ondrej39+1
Věrný člen
12. 2. 2015   #1
-
0
-

Ahoj, pokud jste přečetli knihu Moderní programování v C++ od Andreie Alexandrescua a knize porozuměli, mohli byste mi doporučit nějakou literaturu, kterou jste před touto knihou četli a myslíte si, že vám mohla pomoct k pochopení knihy od pana Alexandrescua?

Knihu Moderní programování v C++ jsem dneska otevřel a je to na mě moc, nerozumím ani první kapitole   .

Díky za případné náměty.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.39.172.–
Inject all the dependencies!
LordHihi
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
21. 4. 2015   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 149.62.146.–
ondrej39+1
Věrný člen
21. 4. 2015   #3
-
0
-

#2 LordHihi
Knihy jsem nečetl, ale předpokládám, že budou hodně zastaralé. C++11, standard uvedený v roce 2011, dost změnil přístup k některým problémům, standardizují se v současnosti jiné techniky, které nemohou být v knihách popsané, protože v době jejich vydání C++11 ještě nebylo.

Děkuji za tip, každopádně nemám úplně problém s návrhem objektů, jak modelovat funkce, metody, vhodně volit loopy, prostě přemýšlet jako programátor, zajímalo mě právě šablonové programování, které ovšem na mě bohužel při otevření knihy Moderní programování v C++ bylo příliš složité.

Jinak já mám trvalé bydliště v Brně a knihu jsem si normálně vypůjčil v Moravské zemské knihovně.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.226.234.–
Inject all the dependencies!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 31 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý