Caute,potrebujem poradit,taky mensi problem s triedami,vytvoril som si subor Application.java s triedou Application ,no ked dam mimo nej triedu tak to chce odo mna ze na to treba dalsi subor ...a ked to vytvorim dnu triedy Application,tak mi to hadze problem ked si vytvaram objekt.Je to len taka jednoducha trieda. Dik za rady :)
public class auto{
public void ret(){
System.out.println("Auto");
}
}
public class Application{
public static void main(String []args){
auto Jaguar =new auto(); //Value of local variable
//is not used
}
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 78.98.16.–
Newbie
Grafoman
Zjistit počet nových příspěvků
































