Port forwarding - otevření portu – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Port forwarding - otevření portu – OS - Windows – Fórum – Programujte.comPort forwarding - otevření portu – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

Anonym
~ Anonymní uživatel
454 příspěvků
30. 3. 2015   #1
-
0
-

Ahoj, rád bych si po dlouhé době zahrál jednu multiplayer hru, která pro svoji funkčnost potřebuje mít otevřené určité porty. Udělal jsem tedy následující: dočasně jsem vypnul Windows Firewall, ukončil antivirák (ESET Smart Security 6) a na routeru nastavil Port Range Forwarding přesně dle manuálu hry (tzn. např. port 80, 443, 1500-4999 atd.). IP adresu jsem samozřejmě nastavil na počítač za routerem, takže něco jako 192.168.1.130.

Hra se stále nemohla připojit na autentifikační server a tak jsem zkoumal dál. Přes příkaz netstat jsem zjistil, že mnou povolený porty ve výpisu uvedený nejsou... Zkoušel jsem i PFPoerCheckerem otestovat např. port 80, ale výstupem byla jen hláška, že port není otevřený. Nějaké nápady, kde by mohla být chyba? Děkuji

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.79.110.–
ondrej39+1
Věrný člen
30. 3. 2015   #2
-
0
-

#1 Anonym
Chyba bude pravděpodobně v nastavení směrovače. Vypni si ve windows dhcp a nastav si statickou nekolizní IP. Na bývalém routeru, co jsem měl, mi stačilo otevřít porty, na svém aktuálním dokonce musím nastavit, pro jakou lan ip porty otevírám.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.188.130.–
Inject all the dependencies!
Anonym
~ Anonymní uživatel
454 příspěvků
30. 3. 2015   #3
-
0
-

#2 ondrej39
A je tenhle způsob bezpečný?

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.79.110.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

COM port — založil Bunny

Příjem z COM portu — založil radar.sm

Zařízení na COM PORTU — založil scorpions-cz

Seznam portů — založil Martin Beseda

Serial port — založil omicron

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý