Android studio – Java – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Android studio – Java – Fórum – Programujte.comAndroid studio – Java – Fórum – Programujte.com

 

pokeeto0
Duch
5. 4. 2015   #1
-
0
-


Mohu požádat o pomoc.
Mám problém s kompilaci stazene aplikace. Jedna se o aplikaci MyCity-Mobile. Jde mi o mobilni aplikaci. 
"http://mklab-iti.github.io/ImproveMyCity-Mobile/customize.html"


Vše jsem stáhl a nainstaloval dle navodu. Upravil ve zdrojaku (adresy serveru atd... ) ale pri komilaci mam problem, asi jsem nenainstaloval vše nebo ve špartném pořadí. 
Mám nainstalovaný Android studio. 
Potřeboval bych návod jak tuto aplikaci kompilovat (co a jak mam nainstalovat, jak postupovat pri kompilaci) Programuji v PHP a toto je pro mne ulpne nove.
Jsem pripraven pomoc zaplatit.
dik moc

0

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.180.156.–
ondrej39+1
Věrný člen
5. 4. 2015   #2
-
0
-

A co se ti při kompilaci zobrazuje za chybu? Rádi ti tady určitě pomohou kluci i zadarmo, ale z vody se vařit nedá :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.39.172.–
Inject all the dependencies!
pokeeto0
Duch
5. 4. 2015   #3
-
0
-

To je to, prostě to jen zkouším, postupuji podle návodu z z teto adresy. http://mklab-iti.github.io/ImproveMyCity-Mobile/customize.htm. Je to blbý, ale to je jediný co o tom vím. Nainstaloval jsem všechno co jem tam vyčet. Omlouvám se, ale ani nevím jak ten soubor otevřít, v čem a jak. Zkusil jsem 

"Android studio" i "Eklips" ale jsem marnej.  Zdrojak se da stahnout tady.

Jinka dík za reakci. Je mi jasný že vypadám jak lama ale už jsem na tom strávil tolik času, že se rád s každý kdo pomůže vyrovnám.

dik moc

P

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.180.156.–
pokeeto0
Duch
6. 4. 2015   #4
-
0
-

#2 ondrej39

Dik za snahu,
chi se zeptat zda jsem postupoval spravne az sem se dostal k chybe

nainstaloval jsem Eclipse, do nej jsem nainstaloval  android developer tool (ADT) ,
i  Android SDK Manager  , Taky jsem nainstaloval Android Studio.
Spustil Eclipse, naimportoval projekt, az do teto chvile to probehlo bez problemu.

tady je navod podle ktereho jsem postupval

in Eclipse select "Window" > "Android SDK Manager". Scroll to the bottom of the package list and select "Extras" > "Google Play services". The Google Play services SDK is downloaded to your computer and installed in your Android SDK environment at /extras/google/google_play_services/;
import "google-play-services_lib" project into your workspace in eclipse: Click "File" -> "Import", select "Android" -> "Existing Android Code into Workspace" (make sure that you have selected the option copy the files into workspace);

Připojen obrázek.

vsecho bez problemu, ale posled, a tady uz nevim.

download IMC-mobile zip file and import it to your workspace (also make sure the option to copy files into workspace is clicked). Then link IMC project to the google-play-services_lib by "Project">"Properties">"Android">"Library">"ADD">Browse to and select /extras/google/google_play_services/libproject/google-play-services_lib.

prikladam obrazek v jakem to mam stavu, budu vdecny za pomoc 

dik
po

#2 ondrej39
Dik,

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.180.156.–
ondrej39+1
Věrný člen
6. 4. 2015   #5
-
0
-

#4 pokeeto
Zítra se ti na to během večera - noci podívám, pokud ti mezitím nepomůže někdo jinej. Teď nejsem doma a nechce se mi instalovat AS (resp. Eclipse, ještě jsem se na návod nedíval).

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.39.172.–
Inject all the dependencies!
Flowy0
Věrný člen
6. 4. 2015   #6
-
0
-

eclipse je konkurencia android studio (postavene na IntelliJ IDEA) ... pre spustenie projektu si vyber LEN jedno ... google donedavna podporoval hlavne eclipse ale asi pred dvoma rokmi spravil zmluvu s intellij a ma android studio -> ak nemas nejake emocionalne viazanie na eclipse tak pouzi android studio

importovat google play services nieje uplne jednoduche ... odporucam precitat nejaky navod na to a splnit ho do bodky ... mozno keby si sa naucil s gradle tak to maju lepsie vyriesene (ale to som neskusal)

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.73.–
https://github.com/Flowy
pokeeto0
Duch
7. 4. 2015   #7
-
0
-

#6 Flowy
Dik za odpoved, tak že mohu pro kompilaci výse uvedeného prokektu použít oba nástroje ?

Přes noc jsem si stím hrál a v Eclipse zmizeli všechny chyby ale když projjekt psutim, tak to hlásí jednu chybu za druhou. Omlouvám se, nemám abice v tomle nějak vyvýjer, jen potřebuji umět překládat  tenhle prokekt aby se dal ninstalovat na telfeon.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.183.154.–
NotBeginner
~ Anonymní uživatel
185 příspěvků
7. 4. 2015   #8
-
0
-

Takto povrchně to asi nepůjde, jak si to přestavuješ. Ten screen co jsi zde vložil je k ničemu. Udělej ten samí screen pouze v něm otevři nějaký balíček kde máš ten červený křížek ( např. com.mk4droid.IMC_Activities), něm vyber nějakou třídu(class) opět s červeným křížkem a ukaž nám v kódu řádek kde ti to červeně podtrhne. Z toho už se dá možná nějak pomoci, případně identifikovat problém.

PS. možná bude problém v projektu, Přeci jenom projekt pro Android 2.3.7 z roku 2010,11 může vytvářet problémy. Zkus nějaký tutorial pro Android 4.

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.112.161.–
pokeeto0
Duch
7. 4. 2015   #9
-
0
-

Máš pravdu, v Eclipse již nemám žádné červené křížky. Ale spuštění projektu je problém.

Po pravdě, hledám někoho, kdo by mi řekl co a jak si mám nainstalovat ( konkrétně pro tento projekt), a jak postupoat abych se dopracoval k souboru  xxxx.apk.  Jsem samozřejmě připravený se finančně vyrovnat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.183.154.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

Podobná vlákna

Android studio — založil Borisek

Android Studio vs. Material — založil VladislavK

Android studio dotaz — založil Borisek

Android studio - timer — založil Borisek

Android Studio - AsyncTask — založil Borisek

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý