Otevření odkazu do "nového" okna v jiném prohlížeči – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Otevření odkazu do "nového" okna v jiném prohlížeči – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comOtevření odkazu do "nového" okna v jiném prohlížeči – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

Goran0
Newbie
18. 5. 2015   #1
-
0
-

Ahoj, měl bych dotaz, jestli je vůbec možné otevřít "standardní html odkaz" (otevíraný třeba do nového okna), který otvírám v IE (verze 8) aby se mi otevřel ve Firefoxu? Řešim problém že na portálu firmy je hafo odkazů (linků do externích aplikací) a některé (novější) ve verzi IE 8 fungují špatně (na IE 11 se bude přecházet buhvíkdy), ale ve firefoxu se otevírají v pořádku. Vygůglil sem že je vhodný si umístit shortcut firefoxu s přednastaveným parametrem URL na plochu, což je sice možný řešení, ale těch problémových odkazů je více, tak mi nepřijde optimální pro každý zvlášť vytvářet shortcut. Díky za radu

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.84.96.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
19. 5. 2015   #2
-
0
-

- Napsat si pro dany prohlizec doplnek, ktery to dela?
- Napsat si program v Delphi nebo necem, co udela exe? Coz bude program, ktery se chova jako virus. Hlida otevrene okno a kdyz je to IE a kdyz je tam adresa neco jako ...
- Udelat si batak, kteremu predas adresu jako parametr?
- Opravit html kod. Ze to funguje ve FF je vylozene nahoda, protoze vic toleruje chyby. (to bych treba udelal ja)
- Nastavit default prohlizec na tom pc FF a ne IE.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:1f7:714f:c2...–
Goran0
Newbie
19. 5. 2015   #3
-
0
-

#2 peter
Ahoj díky za rady, jenom pro doplnění uvedu: jedná o verzi Windows 7 a IE verzi 8, firmou ve které pracuji je banka a aplikací které se to týká je portál (intranet), který má v sekci "aplikace" odkaz do zhruba 200 aplikací, ty problémové které nyní nefungují v IE 8 (ale otevřou se ve FF a IE 11) jsou tři. Uživatelů jsou tisíce, tudíš není moc dobře možné řešení např. Nastavit default prohlizec na tom pc FF a ne IE, Napsat si program v Delphi nebo necem, co udela exe? Coz bude program, ktery se chova jako virus, Napsat si pro dany prohlizec doplnek, ktery to dela.

Ale zajímalo by mě jak uvádíš: Opravit html kod...jak opravit?? Nikde sem žádný tag, css atd. který by toto dělal nenašel...

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.84.96.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
19. 5. 2015   #4
-
0
-

Myslel jsem spis opravit html/js/css kod tak, aby fungoval spravne jak v IE, tak FF. Predpokladam, ze se jedna o webove aplikace. Tudiz, pokud se spatne zobrazuji, je problem u toho, kdo je vytvarel.

Nedelal jsem neco jako ty s tim FF. To vypada na nejakou ptakovinu. Mozna bys musel popsat na ukazce html kodu, co se tane, kdyz uzivatel klikne... Ale mozna ze s tim pracoval nekdo jiny a ten to chape.

Mi to prijde jako tak, ze si pres virus na plose vytvoris nejakou ikonku, kterou pak pres prohlizec muze uzivatel spustit. To bych okamzite takovy prohlizec zablokoval, ktery tohle umozni :)

Ale mozna to lze resit pres Object tagy. Kdyz pres to lze spoustet flash nebo windows.media.player... To jsou myslim veci ulozene v registrech windows na nejakem presnem miste. Mi osobne to prijde jako bezpecnostni riziko.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:1f7:714f:c2...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý