Pořadíte někdo, nejde mi nainstalovat arduino uno na windows7.Vždy se nainstaluje na COM14 místo com4 nevím jak ho mám dát na com4.
Zasláno z mobilního telefonu.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
#3 honza125
Neporadíte mně někdo s tímto:http://mikrohw.wz.cz/…Driver_0.png
#3 honza125
prekvapive k tomu budes potrebovat najit spravnej driver a nainstalovat ho k tomu neznamemu zarizeni
a modlit se, at to neni neco s fake FTDI cipem - FTDI se nasralo a novejsi driver zmeni signatury tak, aby to s tim driverem nikdy uz nebezelo... (musi se nainstalovat starej driver a zase opravit ty signatury na puvodni hodnoty)
A co je tam konkretne za prevodnik - originalni by to opravdu delat nemelo? Normalne se totiz neinstaluji pokazde na jiny port (jen nekdy, kdyz to pripojujes do ruznejch konektoru usb).
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com