Potreboval bych vedet, v cem programovat pro graficky procesor, intel, amd.
Chtel bych si udelat program, ktery dekoduje jpeg pres graficky procesor a zobrazi nebo posle zpet k zobrazeni.
Pripadne i hotove reseni.
Pripadne priklad, jak se tam pracuje nejak s vice vlakny. O tom nevim nic, programuji linearne, v php.
Mam tu jen free qt nainstalovane, jestli by to treba nestacilo?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:1f7:4453:4f...–
Stálý člen
Zjistit počet nových příspěvků
































