Exe z win 8.1 nefunguje na win7 (opencv, py2exe) – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Exe z win 8.1 nefunguje na win7 (opencv, py2exe) – Python – Fórum – Programujte.comExe z win 8.1 nefunguje na win7 (opencv, py2exe) – Python – Fórum – Programujte.com

 

Jirka
~ Anonymní uživatel
305 příspěvků
30. 7. 2015   #1
-
0
-

Zdravím,

po aktualizaci PC na win8.1 nespustím vytvořené exe na PC s win7. Funguje pouze na win8 a 8.1. Před updatem jsem stejný skript vykompiloval na win8 a exe na win7 fungovalo bez problémů. Zkoušeno na několika PC. Hledal jsem co se dalo, ale nikde nic. Zkoušel jsem i různá nastavení exe ale bez úspěchu. Napíše pouze:

Traceback (most recent call last):

  File "TDS.py", line 5, in <module>
  File "cv2.pyc", line 12, in <module>
  File "cv2.pyc", line 10, in __load
ImportError: DLL load failed: Uvedený modul nebyl nalezen.

Knihovna library.zip obsahuje stejné soubory, přesto se při kompilaci exe na win8.1 program nespusti na PC s win7.

Python 2.7, OpenCV 2.x (zkoušeno i 3.x), py2exe 0.6.9

Děkuji za každou radu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:96c1:1b3e:acd4:...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý