Ukoly-bugy – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ukoly-bugy – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comUkoly-bugy – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

Samuel Lehotský0
Stálý člen
10. 2. 2007   #1
-
0
-

Zdravim, nasiel som zopar chyb v ulohach, ked dam odevzdat ukol a normalne to vypisem a odoslem a potom si pozriem Moje ukoly tak medzi nimi nemam ten ktory som prave odoslal. Ale ked dam vypis ukolu tak tam sa ho da najst. Ale odoslal som kvoli tomu 3 ulohy v pascale, tak sorry :D .

A este jedna chyba, ze ked som odoslal ukol (moj mal 50 riadkov) tak mi ulozilo len 49 riadkov, tim padom zmizlo z kodu end. a nepojde to skompilovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
11. 2. 2007   #2
-
0
-

v nové verzi opraveno.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Samuel Lehotský0
Stálý člen
11. 2. 2007   #3
-
0
-

Co znamena v nove verzi? myslis v tejto farebnej, co predtim nebola, alebo si to az teraz opravil? lebo mne to robilo teraz

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
Jan Škrášek
~ Redaktor
+1
Boss
11. 2. 2007   #4
-
0
-

za par dnu bude kompletne novy redakcni system, ktery curo sam dela... takze par dnu...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Samuel Lehotský0
Stálý člen
15. 2. 2007   #5
-
0
-

hrach píše:#
# za par dnu bude kompletne novy redakcni system, ktery curo sam dela... takze par dnu...



ok a mam este jeden navrh pre ukoly, mohol by si Curo spravit, to ze sa bude dat ukol editovat, ze sa bude dat po vlozeni zmenit aspon cislo lekcie a ze si budem moct ukoly aj mazat, to keby sa niekto preklepol a poslal by ich viackrat, popr. by ich zle ocisloval, co sa stalo mne napriklad.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
Radoslav Pala0
Super člen
15. 3. 2007   #6
-
0
-

nemozem zmenit svoj profil! niekto jednoducho sa na mna registroval a ked napise fora tak mu ukazuje moj nick(sice menej prispevkov) ... pls. opravte to.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Radoslav Pala0
Super člen
18. 3. 2007   #7
-
0
-

halo, moze to niekto opravit????

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lukas.x0
Duch
19. 3. 2007   #8
-
0
-

Tez se omlouvam,ale taky sem poslal tak cca 3x ukol c. 1 k C++,ale nastesti sem se sem podival,kazdopadne podle me skvele stranky a chybky se casem vychytaji ;).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Richard Kaliarik0
Super člen
20. 3. 2007   #9
-
0
-

sorry, ale cele to je trochu jak derave

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
olgo0
Věrný člen
21. 3. 2007   #10
-
0
-

To ps2console: to ano v posledne dobe vo fore strasi. asi tak ze sa robi nova verzia a na tu staru sa kasle. (nehacte kamene mam krehku lebku)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
21. 3. 2007   #11
-
0
-

To olgo: Proč by se měla ta stará obnovovat, když za pár půjde na zkládku? To je jak kdybys chtěl v roce 98, těsně před vydání win 98, dokupovat drahé vylepšení 95, aby ti tam nešly červy

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
olgo0
Věrný člen
29. 3. 2007   #12
-
0
-

To survik1: rozhodne som to nemislel ako kritiku (mozno trochu). len je to dost badatelne ze kompetentny maju na programe nieco ine. samozrejme mi (a mislim ze ani nikomu inemu) nerobi problem to akceptovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Úkoly — založil J@N

úkoly ??? — založil total.random

Ukoly — založil Vorys

úkoly! — založil Máca00

Úkoly — založil Lukáš Churý

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý