Py Hosting – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Py Hosting – Python – Fórum – Programujte.comPy Hosting – Python – Fórum – Programujte.com

 

25. 3. 2006   #1
-
0
-

Salute!
Objednal jsem si doménu na www.web4ce.cz zajímalo by mne, že když tam nahraju script od Pythonu, jestli ho to spustí nebo ne. Musím to dělat pomocí např: HTTPLib a tak? Nebo stačí pouze scripty?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Farundel0
Super člen
27. 3. 2006   #2
-
0
-

No ja si tohle nemam bohuzel jak vyzkouset (ale rad bych jednou pouzival python plne misto php), ale troufam si tvrdit, ze pokud je v apacovi podpora pythonu, muzes jej pouzivat stejne dobre (ale spis jeste mnohem lip ;o)) jako php a ostatni server-side scripty...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
easy0
Newbie
28. 3. 2006   #3
-
0
-

4Farundel: mohl by si mi poradit nebo me nasmerovat, jak pracovat s pythonem jako s php? samozřejmě jestli to jde...
da se vkladat python jako php do html kodu? (nikde sem to nenašel) dik.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Farundel0
Super člen
29. 3. 2006   #4
-
0
-

Jak uz jsem tady rekl, nemam s tim naprosto zadne zkusenosti, takze jedine nasmerovani, ktere muz poskytnout je [url=http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=apache+python&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8]tohle[/url]
sefem je tady ale geon, kterej zna python nejlip ze vsech tady na foru a urcite ti bude moct poradit lepe...ja jsem stejnej zacatecnik jako vsichni ostatni, jenom se tady objevuju castejc :o)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
geon0
Grafoman
29. 3. 2006   #5
-
0
-

Já s tím moc zkušenosti také nemám. Sice se mi podařilo rozchodil mod_python s Apachem, pár ukázkových scriptů z webových stránek mod_python ale to je vše.

mod_python je základ, řekl bych takový assembler pythonu na webu. To asi není to co hledáš. Možná pro tebe bude lepší kompletní systém, něco jako tady phpRS - což bych ti doporučil django nebo turbogears. Vypadají slušně, ale bez angličtiny to nepůjde, fakt ne. TO se radši uč anglicky, pokud nevíš, aby ses tady zbytečně neptal. Myslím (nejsem si jistý) že oba dva staví na mod_python.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
geon0
Grafoman
29. 3. 2006   #6
-
0
-

Tomy: stačí pouze pyscripty, které však budou respektovat příkazy a strukturu mod_python (budou s ním a přes něj komunikovat). Ostatně pak platí, jak jsem napsal v minulém příspěvku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Farundel0
Super člen
29. 3. 2006   #7
-
0
-

Az budu mit vic casu a naladu na blbinky, tak mam uz dlouho v planu doma z jednoho starsiho compa, co mi tu jen tak lezi na zemi, linuxovej firewall, router a server (apache, mysql, php a python), tak az potom snad budu moc mluvit pouceneji.
Mel jsem radost, kdyz jsem zjistil, ze mam verejnou IP (ja pako jsem to ani nevyzkousel, a to mam ADSL uz rok :o/ ), tak jsem si rek, ze toho musim hned vyuzit a zkusit delat webovy aplikace v pythonu.
Jen je mi lito toho informacniho systemu v php, na kterym uz delsi dobu "pracuju" a do kteryho se mi po tom, co jsem poznal Python uz moc nechce :o/ do toho php jako ;o) musim nejak nenapadne nadhodit, jak moc to specha (delam to pro zakladni skolu) a pripadne prekecat na nejakej placenej hosting a udelat to v pythonu...ale to je, jestli vubec, jeste hodne daleko (nejdriv az tak po mature)...spis bych to videl, ze to nejak dobastlim v php do nejaky pouzitelny podoby a pak bych to udelal znova v tom pythonu...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
easy0
Newbie
29. 3. 2006   #8
-
0
-

jo diky, ja jen jestli nejdou nejak jednoduše vkladat py scripty do html codu...a to asi nejdou, takze mod_python, nebo uz jak napsal Geon hotovej RS... mozna bych moch rozebrat ten hotovej RS a kouknout jak to funguje ... ;) diky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon0
Grafoman
30. 3. 2006   #9
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
easy0
Newbie
30. 3. 2006   #10
-
0
-

No jasně, to je vono :D, ale škoda, že to nenarvu na ten hosting, to můžu udělat max. doma.. takže ještě vošéfovat veřejnou IP a je to :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
30. 3. 2006   #11
-
0
-

Čuste
jo ještě je nutno podotknout, nebo vlastně vyzvat vás k tomu, že kdo nám to pomůže rozjet(já s Easy_Burnem) tak mu vytvořím domenu www.e-t.morce.cz/vase prezdívka/, protože s Easym vlastníme domenu www.e-t.morce.cz takže když to rozjedete tak máte domenu s python hostingem....ale bez MYSQL! :-( jo Geone, nechápu jakej rozdíl je mezi :o) a :-), ale asi to bude fakticky tím že má větší nos :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

Podobná vlákna

Hosting — založil homér

Hosting — založil survik1

Hosting — založil paking

Hosting JSP — založil Al

.NET Hosting — založil MZetko

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý