Jaká je současná minimální nástupní mzda programátora v Praze? 5 000 Kč denně bez DPH jako kontrakto – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jaká je současná minimální nástupní mzda programátora v Praze? 5 000 Kč denně bez DPH jako kontrakto – Offtopic – Fórum – Programujte.comJaká je současná minimální nástupní mzda programátora v Praze? 5 000 Kč denně bez DPH jako kontrakto – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

InfoBaron
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
28. 10. 2015   #1
-
0
-


Jaká je současná minimální nástupní mzda programátora v Praze?
5 000 Kč denně bez DPH jako kontraktor (625 Kč za hodinu, cca 110 000 měsíčně)
a/nebo
150 000 na HPP aby se to vyrovnalo nabídkám spolupráce na ŽL?
Kdyžtak sem napište, za kolik ohýbáte hřbet Vy?
První prý v Čezku začnou geniálně/generálně stávkovat za vyšší mzdy vývojáři SW ...
Pokladní v Lidlu ve Švýcarsku prý nastupují za 85 000, montážní dělník u pásu ve Volkswagenu v Německu dělá za 1500 Kč / hodina (12 000 denně, cca 265 000 měsíčně). u nás to samé za 300 denně ...
 

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:96d3:d54a:60a7:...–
ondrej39+1
Věrný člen
28. 10. 2015   #2
-
0
-

#1 InfoBaron
What?

Nahlásit jako SPAM
IP: 79.141.243.–
Inject all the dependencies!
some programer
~ Anonymní uživatel
16 příspěvků
28. 10. 2015   #3
-
0
-

#1 InfoBaron
Tak takovýho hlupáka jsem dlouho neviděl. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.82.158.–
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
28. 10. 2015   #4
-
0
-

Tak tohodle typka nikdo nezamestna ani u toho pasu :-) 

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.235.57.–
Hajrus0
Newbie
28. 10. 2015   #5
-
0
-

https://www.youtube.com/watch?v=It2YaOvwZr4

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.224.–
peter
~ Anonymní uživatel
4009 příspěvků
29. 10. 2015   #6
-
0
-

Zalezi na tom, kdo prodava, jaka firma, jake zbozi, jake firme. V CR programatori pracuji vetsinou za minimalni mzdu, bohuzel. Firmy tvrdi, ze nemaji na to si zaplatit poradnou praci. Takze ve vysledku to zplacaji studenti a pak to opravuji programatori. A to jeste jen tak, aby se nereklo.

Ostatne, snadnost nabourat se do banky, bankomatu to jen dokazuje. 4 mistny a ciselny (0-10) pin na kartu, to jako vazne? Dnes rozlustitelne heslo min 12 znaku (0-256).

Zkus si polozit otazku, jak je mozne, ze ted nedavno resili skenovaci zarizeni na bankomatu nebo kameru. To nikoho driv nenapadlo? Jak dlouho, ze se da koupit levna webkamera do 500 kc? 10 let? 10 let to mohlo byt zabezpecene a resi to az ted? A umis si predstavit, jak deravy je tedy sw?

Chci rici, ze velke firmy nabizeji velkym firmam hodne predrazenou praci a ty to prijmou. Takze ta cena je realna, ale bezny clovek si tolik nevydela.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:e015:b7...–
29. 10. 2015   #7
-
0
-

To neustálé přepočítávání německé, švýcarské, americké ... mzdy na koruny. To není srovnání. Srovnání je když vezmu jeho mzdu a podívám se, co si za to koupí. A tak se třeba dozvíme, že senzačně vypadající plat 1500 eur/měs. až tak senzační není, když nájem za malý 1+kk výjde na 600 eur/měs. Když jsem podělil kamošův plat v Nizozemí cenou točeného piva a totéž udělal se svým českým platem a cenou piva v ČR, pochopil jsem, proč holanďani čumí jak tele na nový vrata, že pijeme pivo jak vodu. Vždycky se ptám na plat a kolik stojí bydlení, potraviny, benzín ....

5000,- denně - kandiduješ na lobbistu typu Janoušek?

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:67c:1222:800:f88f:be...–
peter
~ Anonymní uživatel
4009 příspěvků
29. 10. 2015   #8
-
0
-

S tim janouskem dotaz na mne? Pac za mnou chodi vyhradne lide, kteri vic penez nenabizi :) Ted vyjimka, mi slibil jeden 10.000 za 120h. Puvodne jsem chtel 300/h, ale ze si mysli, ze to nemuze byt vic jak 10, takova prkotina. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:e015:b7...–
29. 10. 2015   #9
-
0
-

#8 peter
Ne, celé je to vztaženo k úvodnímu příspěvku.

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:67c:1222:800:f88f:be...–
remmidemmi0
Věrný člen
2. 12. 2015   #10
-
0
-

#6 peter
velmi trefně napsáno. Před několika roky, není to tak dávno jsem se naboural do internetového bankovnictví Raiffeisen bank v Česku. Stalo se to nechtěně, když jsem si ve woknech nastavil vysokou míru zabezpečení, prohlížel si netbanking raifky a ejhle, najednou jsem byl uvnitř na seznamech klientů a jejich bankovních účtech. Skvěle zabezpečený bankovní systém .) Zřejmě to programovali nějací středoškoláci jako brigošku na procvičení programování. A tak je to v Česku všude. Svého času Český Telecom, střídali se jim programátoři jak lehký holky, měli několik databází klientů (toto vím přímo od vedoucí pracovnice oné firmy). Někteří klienti prý byli ve více databázích současně a jiní naopak nebyli v žádné databázi. Výsledkem bylo, že ČT nutil některé klienty platit vícekrát a jiní si telefonovali zadarmo.

Hlucheucho - ano, také mne neustále otravuje to srovnávání platů ČR se Švýcarskem a Německem. Ti srovnávači by mohli také srovnat nájmy a náklady na dopravu a další životní náklady...

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.81.210.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý