Vývojové prostředí – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vývojové prostředí – C / C++ – Fórum – Programujte.comVývojové prostředí – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Toto vlákno bylo označeno za vyřešené.
Kenvelo+2
Super člen
30. 10. 2015   #1
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 89.177.196.–
Díky bohu, že počítače vymysleli muži. Kdyby to byly ženy, tak binární soustavu reprezentují jedničky, nuly a "možná"
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
30. 10. 2015   #2
-
0
-

Podle titulku okna na obrazku je to Sublime Text

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.113.92.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Kit+15
Guru
30. 10. 2015   #3
-
0
-

#2 KIIV
Vypadá to docela hrozně. Proč ta vývojová prostředí mívají defaultně tak titěrné písmo a tmavé pozadí?

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:207:e...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
30. 10. 2015   #4
-
+1
-
Zajímavé

#3 Kit
ja mam rad cerny pozadi, clovek nemusi mit zapnuty svetlo a nepali ho monitor do oci i na minimalni jas a tak. Terminal, gvim, vsecho mam s cernym pozadim, protoze je to setrnejsi na oci.

Treba pouzivat tuhle stranku vecer, to je o oci. Aby clovek pouzival upraveny styly nebo tak. Vsude sama blba bila.

Nicmene ten sublime nepouzivam, jen jsem precetl text, co je na obrazku :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.113.92.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Kit+15
Guru
30. 10. 2015   #5
-
0
-

#4 KIIV
Terminál i Vim mám s bílým pozadím, monitor mám na minimálním jasu. Večer si zapínám redshift, který mi tu bílou na pozadí stáhne do žluta. Mám i dvojí osvětlení pracoviště - denní bílé a večerní nažloutlé. Zatím to přepínám ručně, ale časem to chci ovládat přes USB synchronně s redshiftem.

Mám to tak také kvůli tomu, že většina webů má bílé pozadí a poměrně často přepínám mezi browserem a konzolí. I tuto stránku mám večer staženu redshiftem jako vše ostatní - je to systémové nastavení.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:207:e...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
BDS+3
Věrný člen
30. 10. 2015   #6
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 185.69.69.–
W11 :)
Kit+15
Guru
30. 10. 2015   #7
-
0
-

#6 BDS
Ty máš aspoň větší písmo. Asi skutečně záleží na zvyku, protože mně dělalo potíže tmavé pozadí. Také hledím na to, abych měl dostatek světla kolem sebe - nejen na obrazovce.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:207:e...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
BDS+3
Věrný člen
30. 10. 2015   #8
-
0
-

#7 Kit
ten obrázek jsem sice našel na netu (já mám rozlišení 1920x1080 na 27" monitoru), ale poměr písma mám stejný. Přijde mi, když máš světlé (černé na bílém) prostředí, je nutné mít u PC zásadně rozsvíceno, u tmavého to skoro nemusíš řešit (jasně, pro oči je lépe, když koukáš do monitoru při světle). Mimochodem, na očním mi tvrdili, že je nejdůležitější nesedět příliš blízko u monitoru a jednou za 20 minut se zhruba půl minuty se dívat někam do dálky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.69.69.–
W11 :)
Kit+15
Guru
30. 10. 2015   #9
-
0
-

#8 BDS
Mám rozlišení 1280×1024 na 19" monitoru. V editoru se mi při 14bodovém písmu vejde na stránku asi 38 řádek, což je myslím dostatek. Zároveň mě to nenutí dělat prázdné řádky uvnitř metod, protože zůstávají přehledné.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:207:e...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 14 hostů

Podobná vlákna

Vyvojove prostredi — založil ondrej

Vývojové prostředí — založil Zelenáč

Vývojové prostředí — založil gajasek

Vývojové prostředí — založil Dominik

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý