Dobrý deň,
učím C++ v Xcode na OSX ale narazil som na menší problém. Xcode nepozná knižnicu - windows.h. Hľadal som už aj na nete ako by sa dala nahradiť ale vela som toho nenašiel, a aj som všetkému nerozumel.
Vedeli by ste mi prosím Vás vysvetliť čo sa používa v Xcode namiesto windows.h ?
Ďakujem.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Duch

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.74.73.–
God of flame
Věrný člen
Stálý člen
Zjistit počet nových příspěvků
































