[INSPIRE-GAMING] - Post vývojář webové aplikace – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

[INSPIRE-GAMING] - Post vývojář webové aplikace – Inzerce – Fórum – Programujte.com[INSPIRE-GAMING] - Post vývojář webové aplikace – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

jAkErCZ0
Stálý člen
16. 11. 2015   #1
-
0
-

   


Připojen obrázek.


Zdravím vás,

Mé jméno je Dominik 'jAkErCZ' Korčák a jsem spolumajitelem projektu Inspire-Gaming.cz ( Web je momentálně nedostupný z důvodu připravování nového systému ). Jsme multi-herní portál které se momentálně aktivně zabývá vývojem 2 sub-projektů a to UNHOLY a OPTIMUS, a také na jednom Minecraft projektu o kterém zatím nechceme dávat žádné informace z důvodu ukradnutí nápadu. Zároveň vyvíjíme spousty zajímavých utilit pro náš projekt a tím i zkvalitnění našich služeb. To by bylo tak zhruba o našem projektu pro případné informace mě kontaktujte PM.


Vývojář webové aplikace
Co požadujeme pro tento post:

  • Znalost HTML,CSS,JS.
  • Znalost objektového PHP a MYSQL aneb MVC strukturu.
  • Aktivní přístup a chuť se podílet na něčem co má budoucnost a hlavně mít čas aspoň pár hodin denně.
  • Nápady na zlepšení a nekonfliktní přístup ( Jsme tým který je jako rodina proto se tak k sobě i chováme ).

Co nabízíme:

  • Podílet se na vývoji redakčního systému.
  • Možnost získat výhody na našich sub-projektech.
  • Možnost využívat osobní room na našem TS3 serveru.


Mnozí z vás si řeknou zda-li za to budou finance, ale abych to stručně shrnul v týmu máme opravdu vynikající developery kteří do dělají protože je to baví a chtějí to dělat pro vás hráče. Já osobně projektu věnuji několik hodin denně a dělám to rád a nikdy jsem za to nic nechtěl, neříkám že pokud do budoucna se uchytíme tak dobře že z případných podpor od hráčů získáme tolik financí aby jsme si tím pokryli naše servery tak zbude něco i pro ty nejpilnější z nás. Ale spíše chceme to co získáme využít na zkvalitnění serverů. Takže byl bych rád aby jste se vyvarovali trapných komentářů!!

Předem děkuji za pozornost a případně se budeme těšit na vaši spolupráci.

S pozdravem Vedení INSPIRE-GAMING
 

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.70.–
Kit+15
Guru
16. 11. 2015   #2
-
0
-

#1 jAkErCZ
Postav ho pod licencí Open Source a vývojářů budeš mít dostatek.

Investovat čas do uzavřeného projektu by nedávalo smysl.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:207:e...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
jAkErCZ0
Stálý člen
16. 11. 2015   #3
-
0
-

Proč by to nemělo smysl? Já chci najít člověka který mi pomůže dělat tento reakční systém pro náš projekt...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.70.–
Kit+15
Guru
16. 11. 2015   #4
-
0
-

#3 jAkErCZ
Psal jsem, že přispívat do uzavřeného projektu nedává smysl. Pokud to bude Open Source, tak to samozřejmě smysl má.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:207:e...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
jAkErCZ0
Stálý člen
16. 11. 2015   #5
-
0
-

To sice chápu ale mi chceme vyvíjet systém který bude komunikovat z našimi servery, a nebyli by jsme moc rádi kdyby pak každý měl náš systém... a vydával by to za svoje a doví co všechno proto chceme najít herního nadšence jako jsme mi který se s námi bude podílet na tvorbě :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.70.–
Kit+15
Guru
16. 11. 2015   #6
-
0
-

#5 jAkErCZ
V tom případě si sežeň investora a toho programátora normálně zaplať.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:207:e...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
jAkErCZ0
Stálý člen
16. 11. 2015   #7
-
0
-

Samozřejmě jsem nad tím také přemýšlel, ale zase beru v potaz to že u nás v týmu máme pár hodně kvalitních a dobrých lidí a ti to dělají protože je to baví, proto hledáme takového i programátora.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.70.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý