Začátečník - photoshop vrstva – Photoshop – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Začátečník - photoshop vrstva – Photoshop – Fórum – Programujte.comZačátečník - photoshop vrstva – Photoshop – Fórum – Programujte.com

 

PetraZ0
Duch
25. 11. 2015   #1
-
0
-

Ahojte, jsem úplně nováček - chtěla jsem ted na vánoce zkusit prolnou fotku z fotopozadím, co sem si koupila ve format psd nebo tif. Ale narazila jsem , že to nemůžu vůbec otevřít v jedné složce.

1. Otevřu nový (fotku mám ji jako pozadí) a nemůžu k tomu dostat to pozadí hvězdiček v psd (tif mi odmítá PS úplně). Otázka zní, co dělám špatně nebo jak otevřít ty hvězdičky, aby si to překryla a pak už štětcem smázla a upravila?? Většinou se mi to otevře v druhé záložce a I když se snažím to přetáhnout do první záložky, tak mi to bud nejde nebo to mám menší než fotku :-) Koukám na youtube a nic tomuto podobný turitoral pro úplné "bl... " jsem nenašla. Nemůžete mi někdo prosím poradit? Más PS 6.

Nebo mi bude stačit klidně odkaz pro úplné začátečníky, vkládání .... atd... P.

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.246.105.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
25. 11. 2015   #2
-
0
-

google = photoshop vrstvy
http://www.fotoradce.cz/…opu-polopate

- otevres fotku
- vytvoris druhou vrstvu (pri duplikovani ji treba oznacis a smazes obsah; pokud neni pruhledna, tak nastavis pruhlednost a asi opet musis smazat obsah) (pisou, ze duplikovani vrstvy je pres zkratku Ctrl+J)
- otevres druhou fotku
- oznacis, zkopirujes k prvni fotce do druhe vrstvy

Pokud nejde neco otevrit, tak to resim tak, ze to otevru tam, kde to jde a zkopiruji obsah nebo udelam klon obrazovky. A nebo to muzes prevest ne neco rozumnejsiho, treba neztratovy jpeg2000 nebo neztratovy png.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:a15b:fb...–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
25. 11. 2015   #3
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:a15b:fb...–
PetraZ
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
25. 11. 2015   #4
-
0
-

#3 peter děkuji zkusím doma :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.246.105.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Photoshop — založil IvyG.

Photoshop CS5 — založil evita

Photoshop CS - vzorce — založil eMan

Schrnutí Photoshop — založil Vlad Štuka

Photoshop export — založil Patrik

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý