Čaute,
neviem ako vo Visual Studio Code prerobiť Sass na CSS. Na ich oficiálnej stránke je na to návod ale nedá sa podľa neho postupovať lebo sa seknem na kroku č.3.
Node JS. nainštalované mám a používam OS X.
Vie mi niekto poradiť ako si to doinštalovať alebo poprípade má niekto iné riešenie.
Ďakujem za radi.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Duch

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.74.73.–
Zjistit počet nových příspěvků
































