Ahoj jak se počítají rovnice viz nadpis?(nebo jak se tahle operace jmenuje - nevím pod čím to mám gůglit..)
Díky!
Fórum › Matematika
17 = 3 na xtou (x ~= 2,6)
No, ja logaritmoval se zakladem 10. Jestli je to jinak, tak si logaritmy uz nepamatuji :)
Pokud delas jiny zaklad nez 10 nebo ecko, tak se to musi resit pres zlomky, tusim. Neco jako ln(3)/ln(e).
Zjistit počet nových příspěvků
Přidej příspěvek
Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
×Vložení zdrojáku
×Vložení obrázku
×Vložení videa
Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×





























































Uživatelé prohlížející si toto vlákno
Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host
Podobná vlákna
Nabídka barterové spolupráce - hledám kolegu programátora — založil Michal Řeháček
Json-to-xml() pomocí XSLT — založil oorac
Zmena kodovania -> nejde nacitat z DB — založil greppi
Nastavení minimalní velikosti okna v prohlizeci — založil shockwave
Náhodná fotka z databáze — založil Paja2
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.170.–
Posthunter
Guru

