Ahoj, sem začínající programátor v Javě a potřebuju poradit:
mám formulář, do kterého na vstupu zadávám různé atributy (na výstupu zobrazuje data z tabulek v databázi), u jednoho z atributů (číselný) potřebuju nastavit podmínku (validaci), že pokud uživatel zadá první číslo (nebo několik čísel) nulu, po submitu je formulář automaticky seřízne a první v potaz bere "nenulový číselný" znak, už sem pár variant vypotil ale furt to neni ono.
díky moc
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.134.64.–
Super člen
Zjistit počet nových příspěvků
































