Plocha obrázků - co použít? wpf – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Plocha obrázků - co použít? wpf – .NET – Fórum – Programujte.comPlocha obrázků - co použít? wpf – .NET – Fórum – Programujte.com

 

pejtrik0
Newbie
20. 1. 2016   #1
-
0
-

Potřeboval bych poradit. Dělám pexeso a potřeboval bych něco jako panel co je ve windows form application. Potřeboval bych si udělat něco jako plochu a na ní bych položil např 12 obrázků. Abych k tomu pak mohl přistupovat jako k Pictureboxu, jestli to tak nějak podobně jde?

A neni třeba někde nějaká stránka, kde jsou popsaný vlastnosti toolboxu - myslím, když jsem v designeru tak je tam hodně věcí, jestli třeba někde neni napsáno co co dělá, co se do toho může dát nebo tak něco.

Díky za rady

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.83.–
Matěj Andrle+1
Grafoman
21. 1. 2016   #2
-
0
-

#1 pejtrik
Proč nepoužiješ PictureBox?  Jinak proč (když už) nepoužiješ panel a hledáš jenom něco jako panel? https://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb514628(v=vs.90).aspx

Nahlásit jako SPAM
IP: 31.30.56.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
21. 1. 2016   #3
-
0
-

Kdyz jsem delal pexeso v html/css/js, tak jsem pouzil jeden velky obrazek a na karticky zobrazoval jen jeho vyrez. (to samozrejme nelze pouzit pro stovky karticek, ale pro 8x8 to stiha) Kdyz jsem chtel vymenit sadu karticek, stacilo vymenit jeden obrazek, treba uprostred hry.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:85de:71...–
pejtrik0
Newbie
21. 1. 2016   #4
-
0
-

#2 Matěj Andrle
Já bych to klidně použil, ale ono to ve wpf nejde nebo teda jako nevim jak. Panel tam na výběr neni, když ho zkusim napsat sám tak mi to vyhazuje error. Picturebox taky ve wpf neni

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.83.–
Matěj Andrle+1
Grafoman
21. 1. 2016   #5
-
0
-

#4 pejtrik
A co jsem ti to potom asi posílal - já Googlil za tebe a hned na první straně jsem to nalezl... Jinak samozřejmě míním Canvas.

Nahlásit jako SPAM
IP: 31.30.56.–
Matěj Andrle+1
Grafoman
21. 1. 2016   #6
-
0
-

#4 pejtrik
Znovu: https://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb514628(v=vs.90).aspx

Nahlásit jako SPAM
IP: 31.30.56.–
pejtrik0
Newbie
21. 1. 2016   #7
-
0
-

#5 Matěj Andrle
jj promin odkazu jsem si nevšiml. canvas jsem taky zkoušel zkusim to ještě jednou  a zjistim co bylo špatně

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.83.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

3D PLOCHA — založil lamka

Grafická plocha — založil doma22

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý