.NET/C# Vývojář – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

.NET/C# Vývojář – Inzerce – Fórum – Programujte.com.NET/C# Vývojář – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

1. 2. 2016   #1
-
0
-

Dobrý den,

k nám do společnosti Blackboard hledáme skupinu senior/junior vývojářů do vznikajícího týmu zodpovědného za vývoj nových funkcionalit pro produkt Transact za využití široké škály .NET technologií (C# jako hlavní programovací jazyk). Budete úzce spolupracovat s americkým týmem ve Phoenixu, AZ, který je v současnosti zodpovědný za vývoj jak SW tak HW části řešení (a jelikož věříme že ideální spolupráce se buduje nejenom přes internet, budete mít možnost za kolegy do US i vycestovat).

Požadujeme:
Měli byste mít obecnou znalost vývoje aplikací v prostředí .NET a v jazyce C# - ideálně více jak pět let. Předpokládáme, že jste znalý práce ve Visual Studiu a umíte spolupracovat – nejlépe agilně a podle Scrumu - v týmu a sdílet s kolegy svoji práci – například pomocí Team Foundation Serveru, ale postačí nám i znalost práce s jinými nástroji zaměřenými na podporu vývojového cyklu – ať je to Git, Subversion, Bugzilla či Jira. 
Nezbytná je zkušenost s vývojem web aplikací v ASP. NET MVC a Web API (SOAP, REST) – používáme i Windows Communicaton Foundation (WCF). Pro vývoj aplikací by jste měli být schopni porozumět dokumentaci, často vyjádřené ve formě diagramu tříd a sekvenčních diagramů v jazyce UML. Napsaný kód je nutné i otestovat pomocí Unit testů a žádána je též znalost práce s Mock objekty.
Výhodou bude i alespoň základní orientace ve front-end technologiích, od HTML až po pokročilé frameworky jakým je Angular. 
Důležitá je také zkušenost s databázemi na běžné programátorské úrovni (měli byste vědět co je tabulka, index, sloupec, zvládat základní dotazy typu SELECT, INSERT, UPDATE či umět napsat uloženou proceduru), mít zkušenosti s prací v MS SQL nebo s jinou relační databázi.
Jestli máte zkušenost s vývojem cloud řešení, tedy například s Azure, popřípadě dalšími .NET frameworky (WPF –XAML, Entity Framework apod.) a alespoň povědomí o tom, co a k čemu je MSMQ, co je to BLOB apod. je to pro nás velká výhoda, ne však 100% požadavek.

Nabízíme:
Jsme menší pobočka mezinárodní firmy, takže si užíváme výhod obou – jak přátelského nekorporátního prostředí (bez zbytečných procesů), tak silného zázemí a možností spolupracovat s kolegy po celém světe. Kolegové, kteří vývoj vedou, jsou zkušení, vědí, co chtějí a je vidět, že je práce baví. Určitě každý, kdo bude s nimi pracovat, bude mít možnost rozvinout se odborně -vyvíjené platformy kombinují HW i SW a spolupráci s řešením třetí strany.
Náš tým se bude ve velké míře zaměřovat na cloudový vývoj – Azure za využití nejmodernějších technologií. 
Občerstvení a nápoje jsou u nás k dispozici zdarma, stravenky, 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní doba jsou samozřejmostí stejně jako odpovídající platové ohodnocení a nadstandardní příspěvek k penzijnímu připojištení.
Ke vzdělávání našich zaměstnanců přistupujeme individuálně - budete mít možnost si zvolit jaké školení chcete absolvovat a firma udělá vše pro to, aby vám ho zabezpečila. 

Mnohem víc o fungování u nás vám rádi řekneme na osobním setkání :) 

Pro dalši dotazy příp. zájem o setkání připojuji kontakt alexandra.zmuskova@blackboard.com

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.60.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý