Wikiprogramujte – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Wikiprogramujte – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comWikiprogramujte – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

15. 2. 2007   #1
-
0
-

Nebylo by dobry dat moznost volne editace clanku? treba ze by existoval original a uzivately zeditovanej(zmrvenej)?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
15. 2. 2007   #2
-
0
-

Bojím se, že to by nedopadlo dobře.. Přeci jen Wiki už je něco jiného..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Alan0
Věrný člen
15. 2. 2007   #3
-
0
-

nevidím důvod, když chce někdo něco doplnit, hodí to do komentářů pod článkem..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Alan0
Věrný člen
15. 2. 2007   #4
-
0
-

nevidím důvod, když chce někdo něco doplnit, hodí to do komentářů pod článkem..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
olgo0
Věrný člen
15. 2. 2007   #5
-
0
-

To Al: no, ne zrovna kazdy ih cita a malo kto sa vyjadruje k rok staremu clanku takze napad by to bol urcite dobri. nemislim si ale ze by to mohlo na programujte.com fungovat

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
DeaLer+2
Hero
15. 2. 2007   #6
-
0
-

To olgo: nemohlo. V žádném případě - wiki se pro podobné weby nehodí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
olgo0
Věrný člen
18. 2. 2007   #7
-
0
-

To DeaLer: mohol by si rozviest preco? ja som to mislel tak, ze programujte funguje inak. ale nenapada ma preco by sa to nehodilo?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
DeaLer+2
Hero
18. 2. 2007   #8
-
0
-

To olgo: to s těžko popisuje. Programujte a jemu podobné prostě nemůže být volně editovatelnej server - nevim, zkus si to nějak přebrat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
olgo0
Věrný člen
18. 2. 2007   #9
-
0
-

To DeaLer: no neviem ci som spravne pochopil teoriu behu programujte ale suhlasim (ze prave koli osobytemu (sorry ale nikde inde som sa s niecim takym nestretol) systemu vyuky na programujte) ze je to blbost.

wiki se pro podobné weby nehodí.


podla toho co mislis tym podobne. vzhladom k tomu, ze pod docela hodne clankami o it je v diskusii aspom jeden nespokojenec, bolo by vhodne dat mu prilezitost, namiesto zbytocneho dotahovania sa z autorom, neco napisat. sorry ale naozaj si neviem vysvetlit preco.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
18. 2. 2007   #10
-
0
-

Takze NEKDO napise ze je autor vul a v komenatrich nam napisou, ze si sem kazdy muze napsat co chce a mame zkazeny jak clanek, tak dalsi zbytecne komentare..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Petr Hartl0
Grafoman
19. 2. 2007   #11
-
0
-

článků máme fakt hodně (to si všichni uvědomujeme) a kdyby každej podle nálady mohl měnit článek s kterym se autor potil kdoví jak dlouho a stál si za tim co napsal a každej by článek přepsal podle toho co si myslí on sám. podle mně by akorát vznikl zmatek, ještě větší nespokojenost čtenářů, více konfliktů v komentářích a nejen tam a i kdyby všechny články který čtenáři změnili musel admin nebo kdokoli jinej k tomuhle určenej zkontrolovat a navíc ještě korektoři opravit bylo by to neůnosný. takže sám za sebe řikam WIKI NE.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Radoslav Pala0
Super člen
19. 2. 2007   #12
-
0
-

mno mohlo by to fugovat na principe ze nieco niekto zmeni ALE musi to potvrdit autor clanku. alebo nieco take.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr Hartl0
Grafoman
19. 2. 2007   #13
-
0
-

To radypala:to je to o čem mluvim, někdo by to musel potvrdit,kdyby to potvrdil musel by to zase opravovat korektor a kdyby nepovolil, vznikali by zase protesty že tu vládne cenzura

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Duch
21. 2. 2007   #14
-
0
-

Já osobně s WIKI fakt nesouhlasím, protože by někdo třeba tam psal kraviny! A když chce něco udělat, tak ať se stane redaktorem! Protože a by někdo upravoval či kazil práci autora, to prostě NE, já jsem 100% za ne!

radypala píše:
mno mohlo by to fugovat na principe ze nieco niekto zmeni ALE musi to potvrdit autor clanku. alebo nieco take.


Podle mě by to nešlo protože redaktoři a korektoři by určitě byli zaplněni, a souhlasím s Tokanem že:

To radypala:to je to o čem mluvim, někdo by to musel potvrdit,kdyby to potvrdil musel by to zase opravovat korektor a kdyby nepovolil, vznikali by zase protesty že tu vládne cenzura

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon0
Grafoman
21. 2. 2007   #15
-
0
-

wiki je skvělá myšlenka, není pravda, že na wiki jsou kraviny, wikipedia je jedním z nejúžasnějších projektů na webů. Nicméně si myslím, že tento portál, a jeho osazenstvo ještě k tomu nedorostlo. Nemyslím wiki jako korektura článků ale jako paralelní, víceméně nezávislá struktura.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Martin0
Stálý člen
21. 2. 2007   #16
-
0
-

tak vytvoriť inú časť kde bude čisto len WIKI... taká nejaká časť programujte.com....
Že budú články napísane redaktormi a članky z verejnosti, čiže WIKI :)
Inak keby to bolo nerozdelene, by tu mohlo vzniknuť niečo také, ako je "vandalizmus"!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr Hartl0
Grafoman
21. 2. 2007   #17
-
0
-

cracker19 píše:#
# tak vytvoriť inú časť kde bude čisto len WIKI... taká nejaká časť programujte.com....#
#Že budú články napísane redaktormi a članky z verejnosti, čiže WIKI :)#
#Inak keby to bolo nerozdelene, by tu mohlo vzniknuť niečo také, ako je "vandalizmus"!

když někdo nesouhlasí s tim co někdo napsal, může se stát redaktorem a napsat to co si myslí on. každej může říct že je něco napsáno špatně, ale málo kdo to napíše líp.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý