Php websocket / rtc chat – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Php websocket / rtc chat – PHP – Fórum – Programujte.comPhp websocket / rtc chat – PHP – Fórum – Programujte.com

 

peter
~ Anonymní uživatel
3982 příspěvků
26. 4. 2016   #1
-
0
-

Soubory:
https://jsfiddle.net/3oos6Lka/
* html: index.htm
* js: rtc-chat.js
* css: ws_server.php

Nejak mne to zlobi. A nevim, cim to je.
Kdyz si vykopirujete obsah z policek do souboru, tak
* index.htm je treba otevrit ve FF ve dvou oknech, v jednom zvolit 'peter', ve druhem 'host' prihlaseni.
* ws_server.php je treba spustit pres localhost, ale je treba pockat, az vyhodi indexy trusted error

Co mi to dela?
Kdyz bezi ws (ted je nastaveno 10s), tak je treba kliknout na connect v obou oknech. To by melo zalogovat uzivatele peter a host. Teoreticky by melo jit posilat zpravy pres 'send' pro 'all'.
Ale hlavne by to melo vyslat RTC offer / ansfer a ten druhy by to mel prijmout. Nekdy mi to jede, jindy to nejak server neumi dekodovat. A ja ted nevim proc. Jestli mi to nekdo hackuje, ci co? Obcas se tam objevi jakasi zprava, ktera nevim, co je. Mozna ping. K tomu jsem se zatim nedostal, abych se snazil identifikovat i vetes (spam).
Snazil jsem se server okopirovat z ruznych webu, carovat s maskovanim, ale vysledek stejny, nemaji to jinak. Jeste je mozne, ze se ta RTC zprava rozdeli na dve. Ale, proc by to sakra firefox delal?
Nebo do toho vrta nejaky plugin z firefoxu?

Muzete mi nekdo poradit jestli delam neco spatne nebo, co bych mel hledat za problem?
Nemuzu ladit preposilani RTC offer ansfer, kdyz to nekdy dojde a jindy ne. Tak jakoze to treba 100x zkouset a z toho ve 3 pripadech to muzu treba ladit. To je takova prace na houby.

A teda nemam nic proti tomu, kdyz mi zas KIT rekne, ze ma ty classy uplne blbe a napise jeho spravne reseni :) Hlavne, ja to delam spis zkusebne, tak tam nemusis psat uplne precizni programatorske veci, klidne muze vsechno zustat public.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:58a4:d9...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 17 hostů

Podobná vlákna

PHP Chat — založil Míra

Náhrada websocket — založil Tomáš

Chat v PHP (bez databáze) — založil Serveronaut

PHP Chat pro dvě osoby — založil ten jiný

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý