Pořadí elementů – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Pořadí elementů – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comPořadí elementů – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

Tomas
~ Anonymní uživatel
560 příspěvků
2. 5. 2016   #1
-
0
-

Dobrý den,

mám takový možná hloupí dotaz, ale jak se dá udělat takové pořadí elementů, aby o osobě "viděli". Jde mi o to, že mám na konci strany patičku a nadním nějaký prvek <pre> do kterého se zadává text a někam potřebuji umístit ještě jeden element a ten, když bude viditelný, tak chci aby se začal text zadávaný do <pre>zalamovat již za tímto elementem, ale když bude nastaveno display:none tak by se zalamoval text až za patičkou. 
Vím, že by to mělo jít nějak nastavit, tak aby u toho tagu pre bylo stále button:0, ale nedaří se mi toho dosáhnout ten nový element se zobrazí ale text se píše jakoby za ním a neni vidět a až se dorazí na patičku tak se teprve objeví scroller a text se začne zalamovat. 
Nechci měnit parametr button, protože pak při skrytí elementu se musí znovu upravovat i button a to nechci.  

Děkuji.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.219.240.–
peter
~ Anonymní uživatel
4002 příspěvků
3. 5. 2016   #2
-
0
-

Zkus to takhle rici mamce a sleduj, na co se te pta. Tak to sem taky pripis. Prijde mi to zmatene nebo jsem jeste prilis rozespaly :)
Treba css, html kod reseni 1, reseni 2 a jak se to ma zobrazit. Treba klidne obrazek. Nebo misto obrazku jiny html/css kod s jinymi tagy, ktery se zobrazuje, jak si to prejes.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:a443:a3...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý