Space Engineers – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Space Engineers – Hry – Fórum – Programujte.comSpace Engineers – Hry – Fórum – Programujte.com

 

Luxion0
Duch
22. 7. 2016   #1
-
0
-

Tak prošel jsem si tuto sekci fóra a všiml si, že ještě nikdo nezaložil téma s touto hrou. 

Ve zkratce, o co se jedná:
Jako hráč se ocitnete v pásu asteroidů, což je prozatím jediné herní prostředí. A úkol hry je prostý, těžit, rafinovat a vyrábět. Postavit se dá cokoliv od malé stíhačky až po velký křižník, nebo také stanice na samotných asteroidech. Koho by nudilo onen typ stavění, pořád můžete přepadávat počítačem řízené lodě, či se pustit do střetu s hráči v multiplayeru.

Co mě se osobně na hře líbí, je ta možnost postupného sestavování, kdy to není ve stylu, že hotovou trysku vložíte na loď a je tam. Ale děláno tím způsobem, že se tam hodí základní konstrukce a pak se přidávají další prvky, dokud ona součást nebude kompletní. To samé pak nastává při nárazech a ničení. Je tam hodně pěkně dělaná destrukce, kdy se pancíř promačkává, natahuje a všelijak jinak deformuje. 
Myslím, že tady tato hra má podobný potenciál jako Kerbal space program a je například na steamu za pár kaček. Také tato hra je ve vývoji, tak lze očekávat stále nové a nové prvky a doplňky. 

Kdyby někdo měl zájem a chtěl zahrát, můžeme přes multiplayer, a kdo ví, co vše se dá postavit :-).

https://www.youtube.com/watch?v=WgxLikZX8HQ

Nahlásit jako SPAM
IP: 113.22.47.–
[url=https://nhacchuonghay.info/]nhac chuong hay[/url]
Emily1850
Duch
23. 7. 2016   #2
-
0
-

Tak toto má věru UKRUTNÝ potenciál!! :o  :o  :o  :o  :o  :o 

Minecraft pro dospělé s parádním světem a tématikou!!!!!!!!

Teď budou veliké vánoční slevy na STEAMu, tak je mi jasný, co koupím :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 42.113.197.–
MilanL+1
Grafoman
10. 5. 2017   #3
-
0
-

#2 Emily185
Celkem dobrá hra, jen mi vadí její nároky, už by to měli drobátko optimalizovat, mám ~5let starý NB I5 G2, 8GB, s NV525M, je to na tom pomalé, a po pár minutách se na NB dá vařit a to upravuju nastavení.

Na druhou stranu dobrá věc export/import modelů lodí.

Novější hra na tento způsob Avorion, rozsáhlá galaxie, v systémech pole asteroidů většina kamené, mezi nimi pár surovinových, stavba lodí manuální nebo procedurálním generováním - lze postupně rozšiřovat, Výrobní/obchodní stanice, několik desítek frakcí NPC s různým stupněm vztahů podle vašeho chování, generované mise na stanicích, tajné lokace, poklady, recyklace vraků po bojích atd. Single, LAN, MMO.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.139.9.–
lexoun
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
21. 5. 2017   #4
-
0
-

Tahle hra vypadá megadobře. Sám jí sleduju už několik měsíců a určitě patří mezi online hry, které budeme s kámošema určitě hrát. Doufám, že nebude problém s plynulosti hraní, jelikož nevypadá úplně nejlehčeji. Taky se obávám, co s hrou udělá novodobý fenomén "early access". Vše je v rukou vývojářů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.177.227.–
blesk1j_CZ
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
22. 4. 2018   #5
-
0
-

Ahoj. Měl bych něco velmi užitečného pro ty co rádi hrají Space Engineers a nebo jenom uvažují o tom.

O co jde:
Vytvářím videa recenze na Mody pro Space Engineers. Kde vám ukážu všemožné mody které by se vám mohli líbit.
Vzhledem k tomu, že jsem hledal na YouTube videa o modech v češtině nebo slovenštině, tak sem našel jenom hrstku. nebylo toho hodně, jenom pár. Tak jsem se rozhodl, že s tím něco udělám. Tak se tedy stalo. Minimálně jednou týdně vyjde jedno video. při nejlepším tři.
Ale aby to bylo užitečné, Je důležité aby to někdo viděl, že je někdo kdo toto téma probírá. Rád bych to dělal pro víc lidí, aby to mělo větší užitek. Takže čim víc vás bude. Tím líp moje videa budou pomáhat. Já aspoň budu mít motivaci tvořit svojí tvorbu dál.

Budu moc potěšen, když mojí tvorbu nějak podpoříte. Jestli znáte někoho, komu by se to hodilo, tak to sdílejte dál. Budu vám za to vděčný když mě podpoříte.

seznam videi modů pro Space Engineers:
[url]https://www.youtube.com/playlist?list=PL0uWM8yGFx-sF7fycwNXeVhTJPKKvUZyn&disable_polymer=1[/url]

Můj YouTube kanál:
[url]https://www.youtube.com/channel/UCCQDhJk59zLN_QJ2n22OsxQ?disable_polymer=1[/url]

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.106.–
15. 11. 2018   #6
-
0
-

#1 Luxion
#5 blesk1j_CZ

A space game has always been something I've been searching for for so long. Hope to experience the soonest

A space game has always been something I've been searching for for so long. Hope to experience the soonest

Nahlásit jako SPAM
IP: 14.231.172.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

SDL - space restrictor — založil entity

Error: Java Heap Space — založil wannabewebguy

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý