ZDVOJNÁSOBÍM VÁŠ VKLAD ZA ROK. – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

ZDVOJNÁSOBÍM VÁŠ VKLAD ZA ROK. – Inzerce – Fórum – Programujte.comZDVOJNÁSOBÍM VÁŠ VKLAD ZA ROK. – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Vlákno bylo úspěšně vloženo.
Pokud sám přijdeš na řešení, nezapomeň ho sem přidat!
Petr Novák
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
28. 8. 2016   #1
-
0
-

obrý den.
Mám projekt do kterého hledám investory pro umožnění expanze zaběhlé a funkční firmy.
Mám momentálně ROI 239% za rok. Přišel jsem ale jak razantně snížit náklady a dosáhnout mnohem vyššího ROI.
Bohužel odběratelé platí v nějaké splatnosti a fyzicky je tam 2 až 4 mezera mezi aktem prodeje zboží  a tím kdy za to opravdu dostanu zaplaceno. Dělám affiliate marketing. Investor by mi pomohl tuto mezeru vyplnit tak, abych mohl firmu dostatečně rozšiřovat bez čekání na tyto peníze. 

bizs@bizs.cz
tel: +420704281851

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.36.–
Knut0
Newbie
29. 8. 2016   #2
-
0
-

Toto nie je inzertný portál! Zrejme by ste sa mal aj "hanbiť" za obsah toho inzerátu!

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.151.–
Na počkanie robím neskutočné, nemožné ihneď.
Kit+15
Guru
29. 8. 2016   #3
-
0
-

#2 Knut
Je to v sekci inzerce, tak bych v tom neviděl problém. Spíš je problém v těch nereálných číslech. Nehledá programátora, ale investora. Zřejmě hloupého investora.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.13.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
Knut0
Newbie
29. 8. 2016   #4
-
0
-

práve ten obsah je "doneba volajúci podfuk" lebo priehľadnejšie to už nešlo ani napísť

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.151.–
Na počkanie robím neskutočné, nemožné ihneď.
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
29. 8. 2016   #5
-
0
-

Razantne snizit naklady se da prevodem operaci na bitcoin.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:f123:d2...–
29. 8. 2016   #6
-
0
-

Jaké je riziko? Podle "zhodnocení" odhaduji, že se blíží jistotě.

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
Petr Novák
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
29. 8. 2016   #7
-
0
-

#6 hlucheucho
nulové. investice je zajištěná a bezpečná. O peníze investor nemá jak přijít.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.36.–
Kit+15
Guru
29. 8. 2016   #8
-
0
-

#7 Petr Novák
Někomu, kdo neumí napsat normální nadpis vlákna, bych nevěřil ani slovo. Velkými písmeny píší pouze ignoranti.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.13.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
29. 8. 2016   #9
-
0
-

Zkusil jsem http://bizs.cz/ a dozvěděl jsem se, že webhosting pro tuto doménu je aktivní. Při gůglení jsem narazil na bizs.de. Hádám, že s nimi nemáš nic společného.

Kde jsou ty peníze získané z předešlých obchodů? Když je výnos tak obrovský, měl by dokázat financovat další rozvoj firmy možná i přesvědčit banku k úvěru.

Ještě by mne zajímalo, čeho je tam 2 - 4 mezera. Investice je zajištěná - čím?

Pokud by to bylo tak ziskový a důvěryhodný, investora bys mohl losovat z davu zájemců. Myslím, že jsi zvolil naprosto nevhodný způsob oslovení potenciálních investorů. Ty by zajímal jasný buisnessplan (ten by zajímal i bankéře), bez chyb, stylově učesaný. Takto nesrozumitelná věta investorovi říká "nečti to dál".

Investor má jak o peníze přijít, riziko vždy existuje. Vždy je otázka jak vysoké a jak ho lze minimalizovat.

Při stavu vymahatelnosti práva v tomto státě si nedělám iluze o vymahatelnosti investorovi pohledávky.

hlucheucho

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
Petr Novák
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
29. 8. 2016   #10
-
0
-

#9 hlucheucho
Nikdo se nebavil o obrovském výnosu. 239% za rok je normální dle mého.

Zatím se udělalo 550K z 230K.

Vydělá se v průměru 46K měsíčně. Investuju 20K a 20K si vyplácím na živobytí. 

Těch 20K vygeneruje zase 46k...a podobně. Moc peněz na rozvoj tam není. Protože +-200tisíc je uvězněno v té čtyřměsíční bublině které se prostě nezbavím. Jsou to vydělané peníze co vždy potřebuji hned..ale dostanu je až za 4měsíce.

Uvedu příklad. V květnu jsem udělal u jedné firmy asi 50tisíc. 45dní čekací doba od prvního června (protože ten den se uzavřel květen) Takže cca 16července se to uzavřelo co vše se mi bude proplácet co kdo vrátil a kdo ne...1.srpna mohu vystavit fakturu s 30denní splatností na částku 50tisíc. Reálně většina firem proplácí až ke konci této splatnosti. 
Pokud jsem tedy udělal prodej 1. května tak na provizi z něj čekám do 30.srpna. Tedy Až 4 měsíce od prodeje.

to je ta nejčernější varianta. teď uvedu tu nejrůžovější.
1.května udělám obchod. 15.května je uzavřený. 1.června můžu vystavit fakturu s 30denní splatností.
Tady čekám pouze dva měsíce.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.36.–
Petr Novák
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
29. 8. 2016   #11
-
0
-

"Pokud by to bylo tak ziskový a důvěryhodný, investora bys mohl losovat z davu zájemců. "

kéžby. Většina lidí nevěří, že tolik % jde udělat za rok. Když nabídnu, že dám vážnému zájemci důkaz tak je to stejně nezajímá

Dá se to ošetřit dobrou smlouvou a směnkou. Více bohužel nabídnout nedokážu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.36.–
BDS+3
Věrný člen
29. 8. 2016   #12
-
0
-

"zaběhlé české firmy zabývající se online prodejem"

Firmě nemající ani webové stránky a neschopné napsat důvěryhodný inzerát:

inzercetrinec.cz
minzerce.cz

inzertni-noviny.cz

a která prý vydělává, by věřil jen blázen..

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.69.69.–
W10 :)
30. 8. 2016   #13
-
0
-

Smlouva a směnka. "Justiční realita" je dlouhé vymáhání, často neúspěšné. Než dojde na exekutora, není co brát.

Při pohledu na ty inzeráty (odkazy v příspěvku nade mnou) se mi vybavilo "Šmejdi".

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
koska
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
30. 8. 2016   #14
-
0
-

Danis? odvadis. Tak vykazes zisk, muzes dostat bez mrknuti oka pujcku. Tak o co tady jde? Kecy, nesmysly. S holou prd.li ti udelam smenku na stomega jestli chces. Lidi bdete, tohle uz je tak proflaknuty, ze na tohle jeste nekdo naleti?

Zasláno z mobilního telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 141.0.14.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Vklad do databáze — založil Balsen

Prestupny rok — založil shockwave

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý