Najde se někdo ochotný, kdo upraví tento program a zkompiluje ho? – Visual Basic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Najde se někdo ochotný, kdo upraví tento program a zkompiluje ho? – Visual Basic – Fórum – Programujte.comNajde se někdo ochotný, kdo upraví tento program a zkompiluje ho? – Visual Basic – Fórum – Programujte.com

 

JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
15. 9. 2016   #1
-
0
-

Protože nemám VB překladač, nemůžu si (verze pro windows) upravit tento program: https://sourceforge.net/…mdesk/files/?… (v licenci - jestli jsem to správně pochopil to autor dává k dispozici bez omezení)

Po spuštění se zobrazí obraz z kamery pouze 320x240 pixelů.

Ve zdrojáku jsou tyto hodnoty uvedeny, tak věřím, že by tam stačilo nastavit 1024x768 (nebo aspoň 800x600) a mohlo by to chodit.

Byl by prosím někdo tak hodný a zkompiloval by mi ten program ve verzích 800x600 a 1024x768? (Nevím, jestli to pak v té větší kvalitě bude stíhat...)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.236.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
15. 9. 2016   #2
-
0
-

Omlouvám se za odkaz, tady je přímý link na tu správnou verzi:

http://netcologne.dl.sourceforge.net/project/camdesk/1.2/camdesk-1.2.1-vb-source.zip

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.236.–
BDS+3
Věrný člen
15. 9. 2016   #3
-
0
-

#2 JoDiK

Vždyď to dělá co chceš, stačí hodnotu nastavit v polích dimensions a kliknout myší na zatržítko.

Ale když chceš..

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.69.69.–
W11 :)
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
15. 9. 2016   #4
-
0
-

#3 BDS
Nedělá, tímto nastavením se jenom přepočítá obraz na monitoru, tzn že se těch 320x240 zvětší na zadanou hodnotu. Takže obraz nic moc. Přitom z mé kamery může jít obraz i FullHD.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.228.–
BDS+3
Věrný člen
15. 9. 2016   #5
-
0
-

#4 JoDiK
já v tom kódu nevidím, že by se to ještě někde jinde nastavovalo, než změnou velikosti toho okna.

A navíc je to celé nějaké nedodělané, je tam hromada neošetřených chyb.

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.69.69.–
W11 :)
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
15. 9. 2016   #6
-
0
-

#4 JoDiK

Nebo jinak řečeno, potřeboval bych změnit parametry zdrojového videa z té kamery, ne parametry zobrazovaného videa.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.228.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
15. 9. 2016   #7
-
0
-

#5 BDS
Nojo, já se ve VB zatím taky moc neorientuju, doufal jsem, že tam někde bude i nastavení zdroje videa... Když to zobrazuju třeba ve VLC, jde to pro změnu jen v maximální kvalitě, ale krutě to nestíhá... nehledě na to, jak pracně se to spouští...

Díky za ty tlačítka, pokud tomu chceš věnovat ještě chvilku, mohl bys prosím udělat verzi, kde se to rovnou spustí v 1024x768?

Spouštím to někdy i několikrát denně a pokaždé to znovu a znovu nastavuju.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.228.–
BDS+3
Věrný člen
15. 9. 2016   #8
-
0
-

#7 JoDiK
http://www41.zippyshare.com/v/WSXLouer/file.html

ps, já VB neumím a ani nemám kameru, takže musíš počkat jestli ti nepomůže někdo, kdo tomu rozumí. Pro mě je VB pouze jazyk s nejnepřehlednější syntaxí co znám. Nebo pokud na to přijdeš sám, můžu ti to maximálně zkompilovat. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.69.69.–
W11 :)
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
15. 9. 2016   #9
-
0
-

#8 BDS
Díky za pomoc, zkusím to tam najít (jsem odkojený Pascalem, tak trochu tápu...)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.228.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý