Odhlusujici sluchatka v praci.. – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Odhlusujici sluchatka v praci.. – Offtopic – Fórum – Programujte.comOdhlusujici sluchatka v praci.. – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

boom0
Newbie
23. 3. 2017   #1
-
0
-

Ahoj
schanim sluchatka do prace ktere by dokazali odfiltrovat pokud mozno co jak nejvice vnejsich zvuku..
Aktualne pouzivam klasicke spunty.. ale bohuzel kdyz se pulka kanclu bavi a smeje tak jedinou moznosti je zvysit hlasitost na max cimz si nicim usi .. a navic nekdy ani to nezabere .. :(

Proto bych chtel poradit s vyberem sluchatek ktere bych mohl mit pustene treba jen na 10% ale zaroven kdyz se kolega vedle me bude smat tak ho neuslysim...
Uvazoval jsem nad spunty a k tomu koupit pracovni sluchaka (treba ty ktera pouzivaji lide kteri sekaji travu)
Takze jak bych vypadal me az tolik netrapi hlavne aby byli pohodlne(aby me nic nebolelo po 8 hodinach noseni) a aby dokazali co mozna nejvice odfiltrovat zvuk vokoli

Dekuji za odovedi.. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.29.88.–
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
23. 3. 2017   #2
-
0
-

Openspace, co? To mám taky. Rámus jak na arabským tržišti.

Používám Peltor (mají je v oblibě i na střelnicích):

http://www.odevy-pilar.cz/pracovni-odevy/muslove-chranice-sluchu-3m-peltor-h520a-407-gq-detail_713

ale každý sluchátka hluk jen utlumí, nevypnou. Soustředit se nemůžu stejně, ale aspoň mě večer nebolí hlava.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.212.10.–
boom0
Newbie
23. 3. 2017   #3
-
0
-

#2 RomanZ

Super dik alespon nejsem sam koho napadlo koupit "chranice sluchu"...
Jeste nejsem sice 100% rozhodnuty ale za zkousku v obchode to urcite stoji .. :D (prodavac asi bude koukat kdyz mi reknu at vedle me zkusi nahlas pocitat at si to vyzkousim .. :D )

Pouzivas je v kombinaci se spuntama nebo jen samotne chranice ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.29.88.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
23. 3. 2017   #4
-
0
-

Ja osobne jsem premyslel o sluchatkach s aktivnim potlacenim okolniho hluku, ale jeste jsem se nedostal k otestovani, jestli to opravdu pomaha ci tak.

Jinak hluk v kanclu roste exponencialne spis v dobe, kdy clovek potrebuje zrovna telefonovat ci tak :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.113.99.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
boom0
Newbie
23. 3. 2017   #5
-
0
-

#4 KIIV
S kativnim potlacenim jsem jeste netestoval akorat jsem videl ze je prodava sony za 9k cca a to se mi zase uplne nechce davat .. D:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.29.88.–
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
24. 3. 2017   #6
-
0
-

#3 boom
Bez špuntů, jen mušle. Potřebuju občas skypovat, občas mítink, občas konzultace s kolegou... Není reálný se  nějak pracně zazimovat, když to musím každou chvíli dávat dolů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.212.10.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
24. 3. 2017   #7
-
0
-

Ono to bude znit smesne, ale uplne nejlepsi jsou klapky na usi, jako pouzivaji stavebni delnici. Ty jsou ruzne kvality tlumeni. Pochopitelne se neda tlumit vse, cast hluku absorbuje hlava a i to se prenasi do ucha.
Sundavat neni treba, mel bys postrehnout, ze nekdo mluvi a je otoceny tvym smerem. Pripadne ti muze zatukat na rameno.

Co je ovsem spatne je...
1. Ze oslabujes tim svou obezretnost.
2. V kanclu maji pracovat a ne se bavit.

Do nedavna jsem byl v kanclu s kolegou, co mu neustale nekdo telefonuje. Dela uziv. podporu pro firemni sw. Dost neprijemne se u toho pracuje, neda se soustredit na programovani. Na to potrebujes uplne ponoreni a sum na pozadi. Jakykoliv jiny zvuk nebo naproste ticho zas tve telo chape jako pocit nebezpeci a vypadava ze soustredeni, nic pracovniho pak neudelas.
Takze, naprosto chapu tve pocity. Zkus jim to rici. Pripadne muzes zkusit jit za sefem, ze bys chtel samostatny kancl a proc.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:5d90:cb...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Sluchatka — založil hrach

Pomoc se seminarni praci — založil Killer stc

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý