Zdravím potřebuji poradit. Mám vytvořené databáze v MS SQL 2014. Propojené stávající tabulky v accessu.
U těchto tabulek v accessu mám možnost mazání a úprav dat. Pokud v této databázi na MS SQL vytvořím další tabulku, tak po přidání do accessu je pouze pro čtení. Nevíte co dělám špatně? Práva na tabulce jsem nastavoval i pro public a stále nic...
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 62.77.89.–
Grafoman
Zjistit počet nových příspěvků
































