Podminky k praci, programovani – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Podminky k praci, programovani – Offtopic – Fórum – Programujte.comPodminky k praci, programovani – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Martin
~ Anonymní uživatel
1600 příspěvků
21. 5. 2017   #1
-
0
-

Ahoj,

mam takovy neprijemny problem ohledne pracovnich podminek a potreboval bych komentar od kolegu.

Presel jsem ke kamaradovy do firmy, s tim, ze mu pomuzu/udelam informacni system podle jeho potreb,

narazil jsem ale na ohromny problem a nedovedu mu vysvetlit, ze k praci potrebuju klid.

Jde o to, ze delam aplikaci, mam pozadavky, ktere pribyvaji, co je v pohode, ale za den prace skoro nic neudelam, protoze porad potrebuje nekdo z kolegu s necim pomoci, oni to sice chapou, ze potrebuju klid, ale vzdyt je to vzdy jen na chvilku.

Veliky problem je, ze za tyden neudelam skoro nic a uz mi to leze na nervy a zacinam mi k praci odpor, premyslim nad odchodem, ale kamarad me potrebuje, no ja na zaklade vysledku mam i financni ohodnoceni a to mi uz dela problemy.

Jak by jste situaci resili vy, jak mu to vysvetlit, me se to nedari, nejlepsi je to asi utnout, ale to je konecne reseni a nechce se mi to tak vyhrotit.

Dekuji za nazory a komentare.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.144.139.–
Kit+15
Guru
21. 5. 2017   #2
-
0
-

#1 Martin
Po dobu, kdy se potřebuješ soustředit, si nasaď sluchátka a pracuj na projektu. Vybuduj si respekt, že v době, kdy je máš na hlavě, nevnímáš okolí.

Také nezapomeň určitou část pracovní doby být bez těch sluchátek, protože komunikace s ostatními je nutná.

Další možností je párové programování, při kterém sluchátka nejsou potřebná a výkonnost dvojice je vyšší, než programování dvou jednotlivců.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.68.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
21. 5. 2017   #3
-
0
-

Pripadne muzes zavest "konzultacni hodiny". Napriklad mezi 10:00 - 10:30 a treba mezi 14:00 - 14:30. Mimo tyhle casy je systematicky odmitat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.205.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
peter
~ Anonymní uživatel
4002 příspěvků
22. 5. 2017   #4
-
0
-

Jj, neprogramatorovi se to vysvetluje dost spatne. Vetsinou jsi ten nejchytrejsi v mistnosti na pc, ostatni pc zajimaji jen okrajove, takze te vyuzivaji :) Nedej se. Viz, co radi ostatni, konzultacni hodiny, sluchatka, rici jim, ze od-do si musi poradit sami, leda by to horelo.
Pripadne se domluv se sefem, ze pracujes z domu v nektere dny nebo pul dne..

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:48c5:47...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý