WinApi na smartfóne s Windows 10. Pôjde to? – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

WinApi na smartfóne s Windows 10. Pôjde to? – C / C++ – Fórum – Programujte.comWinApi na smartfóne s Windows 10. Pôjde to? – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

iridium0
Newbie
14. 7. 2017   #1
-
0
-

Zdravím.

Chcem sa spýtať, že keď vytvorím program vo WinApi fungujúci na PC pod Windows 10, pôjde mi aj na smartfóne s OS Windows 10? Smartfón zatiaľ nemám. Ale ak to pobeží, budem taký kupovať...

Rovnakú otázku mám, či mi tento smartfón rozpozná aj USB HID zariadenie, ktoré naň pripojím, pokiaľ mi ho PC rozpoznal.

Za odpovede vopred ďakujem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.197.243.–
Radek Chalupa
~ Redaktor
+1
Super člen
14. 7. 2017   #2
-
0
-

#1 iridium
ve Windows 10 mobile to nepůjde, musel bys to udělat jako tzv. "univerzální aplikaci".

ta druhá otázka musí být cílena na výrobce konkrétního zařízení, se softwarem to nemá co dělat.

Radek Chalupa
- individuální konzultace, školení programování, (C/C++, C#, WinAPI, .NET, COM, ATL, MFC...)
- vývoj software na zakázku
http://www.radekchalupa.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.177.51.–
iridium0
Newbie
14. 7. 2017   #3
-
0
-

#2 Radek Chalupa
Ďakujem za odpoveď. Ako sa robí univerzálna aplikácia?

Výrobcom USB zariadenia som ja. Použil som PIC16F1454. V HID a report deskriptoroch som sa do systému zahlásil ako "Generic HID". Cez endpoin 1 IN/OUT prenášam 64B v 1ms cykloch (čiže v každom rámci USB 2.0 full speed). Ak treba, môžem dať výpis všetkých použitých deskriptorov.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.197.243.–
Radek Chalupa
~ Redaktor
+1
Super člen
14. 7. 2017   #4
-
0
-

#3 iridium
To je trochu rozsáhlé téma které budeš muset nastudovat, nejlépe asi na MSDN, např. tady je úvod: https://msdn.microsoft.com/…n973012.aspx.

Tím výrobcem jsem myslel výrobce toho mobilu, zda rozpozná připojené USB zařízení a zda s ním umí komunikovat.

Radek Chalupa
- individuální konzultace, školení programování, (C/C++, C#, WinAPI, .NET, COM, ATL, MFC...)
- vývoj software na zakázku
http://www.radekchalupa.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.177.51.–
iridium0
Newbie
14. 7. 2017   #5
-
0
-

#4 Radek Chalupa
Dík, pokúsim sa to naštudovať.

Jedná sa o mobilný telefón ALCATEL IDOL 4 PRO

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.197.243.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 15 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý