Stahování aktualizací zabere veškerou konektivitu – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Stahování aktualizací zabere veškerou konektivitu – OS - Windows – Fórum – Programujte.comStahování aktualizací zabere veškerou konektivitu – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

24. 7. 2017   #1
-
+1
-
Zajímavé

Ahoj,

při stahování aktualizací mi Windows  zaberou vše, co moje připojení k internetu umožňuje. Mám 2 Mb/s. Potřebuji buď změnu nastavení OS nebo pomocný SW, který by omezil stahování tak, abych nebyl tak citelně omezován v práci (nejde přečíst pošta, načtení webové stránky trvá strašně dlouho). Jak na to?

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.86.81.–
Doomista+1
Stálý člen
25. 7. 2017   #2
-
0
-

#1 hlucheucho
Taky se mi to dělo, už jsem to ale pár měsíců nepozoroval (rychlejší internet to asi zamaskoval). Každopádně nemohlo by pomoct tohle? https://superuser.com/…n-completely

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:67c:1220:809::93e5:9...–
Na vše stačí iostream...
MilanL+1
Grafoman
25. 7. 2017   #3
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 91.139.9.–
25. 7. 2017   #4
-
0
-

#3 MilanL
Když vypnu aktualizace, budu muset pamatovat na to, že je mám občas stáhnout  a instalovat. S mojí pamětí se mohu spolehnout, že zapomenu

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
peter
~ Anonymní uživatel
4005 příspěvků
25. 7. 2017   #5
-
0
-

Na nb mam aktualizace vyple (w8), nebo jsem mel (musel jsem preinstalovat na w10), stahoval tak jednou za pul roku.

Ted se mi win podelal na ms novince xbox - directx - video stream. Win si neco updatlo a v tom okamziku mi to spadlo kazdou chvili na driver_power_state_failure. Po roce win spadlo uplne a psal problem s nejakym souborem nvidia.
Nebo treba jsem hral Poe a on si na pozadi vesele stahoval driver a instaloval. Pri tom dela strasny bordel s diskem, cele se mi to sekalo. Nastval jsem se a vypl mu proces a ze ma zahodit data :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:2dab:bd...–
peter
~ Anonymní uživatel
4005 příspěvků
25. 7. 2017   #6
-
0
-

A to jsem zapomnel zminit ms telemetric. Tez pekny nerad, ktery se spousti v tu nejmene vhodnou chvili.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:2dab:bd...–
MilanL+1
Grafoman
25. 7. 2017   #7
-
0
-

#4 hlucheucho
To řešení z mého příspěvku se váže pouze ke konkrétní SSID WIFI, když se připojíš na jinou měly by aktualizace běžet. je to obdoba varianty, kdy jsi připojen mobilně. Prostě nastavíš WIFI v práci jako účtovanou, a aktualizace se tam stahovat nebudou. Když přijdeš domů tak se ti to stáhne.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.139.9.–
25. 7. 2017   #8
-
0
-

#7 MilanL
Jedná se o připojení internetu pro domácnost, k počítači vede kabel od zařízení poskytovatele. Počítač je stolní, nikde se nepřenáší. Navýšení u připojení by znamenalo zdražení. Zakázat aktualizace zase pro změnu zanedbání aktualizací. Ruční ukončení procesu vede ke stejnému problému. Proto požadavek na omezení, aby alespoň část konektivity mi zůstala pro práci a při tom instalace aktualizací proběhla nezávisle na mé vůli

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
MilanL+1
Grafoman
25. 7. 2017   #9
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 91.139.9.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Problem s aktualizaci — založil turbo-snek

Windows 8 - chyba při aktualizaci? — založil Tomáš Kabourek

Stahování — založil dragon124

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý