Jak vydělat na návštěvnosti – Právo a podnikání – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jak vydělat na návštěvnosti – Právo a podnikání – Fórum – Programujte.comJak vydělat na návštěvnosti – Právo a podnikání – Fórum – Programujte.com

 

Row0
Stálý člen
24. 11. 2017   #1
-
0
-

Dobrý den, 

Dobrý den, mám server s online filmy. Od ostatních podobných stránek se bohužel liším tím, že filmy opravdu nenahrávám, ale sbírám odkazy po různých webech a poté jsou vystaveny u mě na webu tzn. že nemám žádné peníze ze shlédnutí. Zároveň služba jako seznam sklik (partnerstvi) zamítí vystavení reklam na tomto webu to samé google. Ví někdo způsob jak efektivně vydělat na webu? Děkuji za odpovedi!

Připojen obrázek.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.215.–
pecan9870
Věrný člen
24. 11. 2017   #2
-
+1
-
Zajímavé
Row +

Možná by bylo zajímavé zkusit CoinHive.com - jedná se o těžení kryptoměny Monero. Myslím, že u takového tipu webu by to i mohlo něco vydělat. Chce to ale dobře nastavit, aby uživatelé neměli vytížený CPU na 100%, to by na ten web pak asi nikdo nechodil. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.200.63.–
peter
~ Anonymní uživatel
3985 příspěvků
24. 11. 2017   #3
-
-1
-
Mimo téma
Row -

Sdilet odkazy na nelegalni obsah je nelegalni. Nezalezi na tom, zda filmy nahravas nebo ne. Ty jsi autor stranky, zodpovidas za legalnost obsahu, co na ni uzivatel najde.
Pokud ti tam dava odkazy nekdo jiny, registrovany uzivatel, mas mu to zatrhnout.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:516b:9d...–
Row0
Stálý člen
26. 11. 2017   #4
-
0
-

#2 pecan987
To už mám je to také alternativa. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.24.83.–
Row0
Stálý člen
26. 11. 2017   #5
-
0
-

#3 peter

Naše stránka slouží pouze jako automatický vyhledávač audiovizuálního obsahu, který není umístěn na našich stránkách, ale je na něj pouze odkázáno, podobně jako například u vyhledávače Google. Jediný rozdíl je pouze v tom, že náš vyhledávač se specializuje pouze na audiovizuální média. Právní odpovědnost tedy zůstává v rukou původního hostitele obsahu.

Podezření na nelegální obsah může kdokoliv samozřejmě nahlásit. To je jeho svaté právo. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.24.83.–
18. 1. 2019   #6
-
0
-

#1 Row

ahoj, mám e-shop a zároveň kamennou prodejnu zaměřené na prodej lyžařského vybavení a také jsem tři zimy dozadu bojoval s prodejností. Co určitě doporučuji, tak je analýza celého webu a pak kompletní SEO správa od lidí co tomu rozumí. Jak tomu nerozumíš, tak s webdesignerem to akorát celé dojebete ještě do horšího stadia než předtím :D Já jsem tedy začal spolupracovat s touto https://seoprofy.cz/analyzy/ společností a musím uznat že od té doby šly prodeje přes internet o dost nahoru a momentáolně mi už vydělávají i více, než kamenná prodejna.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.234.–
remmidemmi0
Věrný člen
22. 1. 2019   #7
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 130.255.16.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý