Editace anonym – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Editace anonym – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comEditace anonym – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
17. 1. 2018   #1
-
0
-

Bylo by fajn, kdybych mohl jako anonym sve prispevky upravovat. Treba podle ip nebo nejake jine identifikace pc. Treba jen 15 minut. Obcas, casto :) se mi stava, ze tam udelam chybu nebo chci nejakou upravu, protoze forko to spatne zobrazilo. A nechci se registrovat ani jine partnerstvi :)

A u zamcenych vlakem by mozna bylo dobre, jestli to uz neni, aby ten text zamceno vypisoval nad editacnim polem nebo aby editaci vubec nezobrazoval.

A taky by mozna nebyl marny nahled prispevku. Ale mozna je, jenom nepouzivam, prehlizim. Treba, pri zakladani tohoto vlakna tu nic takoveho nemam.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:5031:59...–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
25. 4. 2018   #2
-
0
-


#1 peter
Používá se wysiwyg editor, zde mi přijde náhled příspěvku zbytečný, ne? byl by úplně stejný.

Editace příspěvku nebude tak snadné s účinností GDPR, kde budeme vše nadbytečné mazat :-(

Proč ne registrace? :-) (opravdu mě to zajímá)

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.130.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
25. 4. 2018   #3
-
+1
-
Zajímavé

Registrace - To mas o jedno heslo vic k zapamatovani. V tuto chvili mam na ruznych webech, hrach, v praci kolem 50 hesel, vetsinou, kazde jine. Hlavne proto, ze tam maji ruzne kontrolu a temi nektere univerzalni hesla neprosla. Nebo tam je prihlasovaci nick uz zabrany nebo neprojde kontrolou.
Co treba to propojit na fb ucet? Ten mam a donedavna jsem tak komentoval prispevky na zive.cz, treba. Pouziva to i
https://www.itnetwork.cz/…t-webtvorba/

náhled příspěvku - No, to prave neni stejne. Ani rozlozeni pisma a navic mas vpravo tu listu +0-, cas a dalsi veci.

To byl jen napad. Jestli se ti neco libi, pouzij, zbytek zahod :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:4dbc:38...–
Kit+15
Guru
26. 4. 2018   #4
-
0
-

#3 peter
Už ani nevím, jaké tu mám heslo, protože jsem přihlášen trvale a navíc si můj prohlížeč pamatuje přihlašovací údaje. Tohle není účet u banky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:f076:...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
26. 4. 2018   #5
-
0
-

#3 peter
Tady fungují "univerzální" hesla, takže použiješ nějaké, které už někde máš.

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Editace — založil Verena

Hexadecimální editace — založil Matěj Andrle

Editace firmware — založil Filip Drahoš

Editace symbolu — založil Ondra

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý