Ahoj,
ocenili byste responzivní verzi, tedy lepší zobrazení fóra na mobilu?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Ahoj,
ocenili byste responzivní verzi, tedy lepší zobrazení fóra na mobilu?
Občas se mi u některých mobilních webů stane, že se mi zdají méně přehledné nebo na nich chybí něco, co jsem ve stolní verzi používal. Pak je dobré, když má mobilní web jinou adresu než stolní, takže prostým zadáním jiné adresy si i na mobilu rozběhnu původní, stolní verzi webu. Na takových stránkách bývá odkaz "přejít na mobilní verzi" a to je fajn.
Co je hrozný opruz - když jdu na stolní web, on pozná že se na něj koukám přes mobil, a AUTOMATICKY mne přesměruje na mobilní verzi. To je na pěst. Nechápu, jak si nějaký javascript může myslet, že ví nejlíp, co já chci.
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com