Objednavka - nazor na formular, klady zapory – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Objednavka - nazor na formular, klady zapory – PHP – Fórum – Programujte.comObjednavka - nazor na formular, klady zapory – PHP – Fórum – Programujte.com

 

peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
26. 4. 2018   #1
-
0
-

https://webapp.fpf.slu.cz/ostatni/koleje/kol_objednavka_dobiti.php

Vytvoril jsem formular objednavky zasilane na mail. Potreboval bych k tomu rici klady a zapory.
Text je v podstate dany. Mou praci je formular, pripadne kontroly.
Muzete to klidne testnout, zatim to nic nezasila. Kdyz spravne vyplnite udaje, pod formularem se ted zobrazuje nahled vygenerovaneho mailu. Je to jen na rychlo, uvitam treba tipy k textu mailu. Logovani ani nezkousejte, pokud nemate univerzitni login :)
Melo by to fungovat tak, ze uzivatel ma zakoupenou karticku. Potrebuje dobit stravenky za peneznize z karticky. Nebo potrebuje dobit penize na kartu. Penize se zasilaji na ucet nebo hradi pak osobne. Ale to pak nemusi objednavat, ze? :) No, ja to nevymyslel.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:f03f:72...–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
26. 4. 2018   #2
-
0
-

Mozna do jine kategorie...
Jo, dodelam osetreni proti spamu a znovu-odeslani. A neni tam videt cast, ktera po prihlaseni zobrazi osobni udaje uzivatele. Zamodrim par spanu pro testovani. Nechtel jsem udaje zrovna predvyplnovat, protoze by nekdo mohl zapomenout je smazat, kdyby odesilal za kamarada.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:f03f:72...–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
2. 5. 2018   #3
-
0
-

Tak uz nic. Uz jsem z tama odstranil vsechno pomocne smeti. A uz to posila realne. Tak to uz neodesilejte :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:4dbc:38...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 11 hostů

Podobná vlákna

Váš názor = ? — založil Petroff

Názor na Javu — založil tulk

Nazor na moju hru. — založil rAdo

Názor na mne? - Java — založil Michal

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý