MILÁ REDAKCE – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

MILÁ REDAKCE – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comMILÁ REDAKCE – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

3. 3. 2007   #1
-
0
-

Koukam, ze jsem nasral docela dost lidi.. Takze bych jeste jednou chtel vsem moc omluvit. Opravdu me bude mrzet, pokud se kvuli me odlozi spusteni nove verze progtramujte. Rozhodne nikdo z redakce nevynasi (alespon ne mne) Pokud opravdu hodne vadi ten userbar v podpisu, muzu si ho zmenit. Samozrejme jsem jen tak nezkousel cisilka; Curo ma ve stare verzi zavazny bug- napsal jsem mu o nem na jeho zadost mailem (divim se ze s nim jeste nic neudelal, ale asi ma hodne prace..) a nedomnivam se, ze by bylo rozumne ho popisovat zde.. CuroBOT snad sleduje aktivity vsech, nebo se mylim???
No nic, byl jsem asi dost mimo, kdyz jsem tam daval ten screen. Omlouvam se

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
3. 3. 2007   #2
-
0
-

Proč rovnou nepožádáš o místo Víceadmina, nebo se domluv s Binduchem a opravujte spolu chyby.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Jan Škrášek
~ Redaktor
+1
Boss
3. 3. 2007   #3
-
0
-

ne userbar nevadí... naopak to uvítám, jen mi to bylo podezřelý..... ten screen byla neštastná věc, ale stalo se.

jsem rad ze to nikdo nevynášel, ale že šlo u bug. da se řict že je chyba že to není opraveno... nevadí mi, že to zneužíváš, ale dávej si pls pozor na vynášení informací.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
3. 3. 2007   #4
-
0
-

Diky; pokusim se ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
4. 3. 2007   #5
-
0
-

bohužel nevím o co jde.. jakej screen?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
DeaLer+2
Hero
4. 3. 2007   #6
-
0
-

To JMM: buď rád, že o ničem nevíš :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
4. 3. 2007   #7
-
0
-

tak pověz.. sem rád když sem informován

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Martin0
Grafoman
4. 3. 2007   #8
-
0
-

To je pěkný že si našel bug ale využívat si ho nemusel. Mě to docela sere ikdyž jsem viděl novou verzi už dřív.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
4. 3. 2007   #9
-
0
-

To JMM: Řeknu ti to v redakčním

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Petr Vojáček0
Věrný člen
4. 3. 2007   #10
-
0
-

Příště si fakt rozmysli co děláš, já jsem viděl novou verzi už hodně dřív než ostatní z redakce, ale byl jsem rád, že jsem jí mohl vidět zase, a tímto jsi mě pěkně nasral, protože uvidím velké...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Škrášek
~ Redaktor
+1
Boss
4. 3. 2007   #11
-
0
-

2mates&pecan: borci... trochu se zase vzpamatujte.... nevim z jakého důvodu jste to viděli dřív, ald byt vama tak držím hubu a jsem rád že ste měli tu možnost...

to, ze je tu bug je myslim zavažna chyba.... vzhledem ktomu ze Curo byl o ni informovan a neopravil ji... pravda, je silně zaneprazdněn novou verzi...

ovšem toto je prostě chyba nás jako redakce.... a pokud se zelenáč omluvil, jeho omluvu přijímám a myslím že už není hezké mu něco vytýkat

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Martin0
Grafoman
4. 3. 2007   #12
-
0
-

hrach píše:#
# 2mates&pecan: borci... trochu se zase vzpamatujte.... nevim z jakého důvodu jste to viděli dřív, ald byt vama tak držím hubu a jsem rád že ste měli tu možnost...#
##
#to, ze je tu bug je myslim zavažna chyba.... vzhledem ktomu ze Curo byl o ni informovan a neopravil ji... pravda, je silně zaneprazdněn novou verzi...#
##
#ovšem toto je prostě chyba nás jako redakce.... a pokud se zelenáč omluvil, jeho omluvu přijímám a myslím že už není hezké mu něco vytýkat


já jsem za tu možnost rád. jenom mě to nasralo ptž sem dlouho čekal až to bude i pro redaktory. jiank jak jsem již psal odpouštět je lidský takže s tím nebude problém.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
4. 3. 2007   #13
-
0
-

Zelenáč za nic nemůže a myjsme si to spolu už myslím vyříkali :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý