Na hostignu nefungují SESSIONS – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Na hostignu nefungují SESSIONS – PHP – Fórum – Programujte.comNa hostignu nefungují SESSIONS – PHP – Fórum – Programujte.com

 

7. 3. 2007   #1
-
0
-

Editace: Vyzkoušel jsem to pod Operou, a ta ukázala tohle:

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0


Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/DISK2/TMP/sessions) in Unknown on line 0


Tohle jsem psal pred tim:
Mám už delší dobu naprogramováno pár skriptíků na přihlašování uživatelů. Ovšem na jednom webu to pořádně nefungovalo, chvíli jo a chvíli ne. Po různých pokusech jsem dospěl k tomu, že mi nejedou SESSIONS. Pro ověření jsem si udělal následující soubor pokus.php:
<?php

session_start();
if (!isset($_SESSION["user"]))
{
session_register("user");
$_SESSION["user"]="Hello";

echo "Vytvářím!";
}
else echo $_SESSION["user"];
?>

Logicky by toto při prvním zavolání mělo vypsat Vytvářím, při druhém a všech následujících Hello. Jenže ono ne. Pořád tam bylo Vytvářím. Jednou za čas (po 100x zmáčknutích F5;) tam naběhlo Hello. V tom okamžiku se šlo i přihlásit. Ovšem po odhlášení zase nic.

Jinak pro představu zjednodušeně přihlašování:

 

session_start();
session_register("user");
session_register("passw");
$_SESSION["user"]=$zaznam["nick"];
$_SESSION["passw"]=$zaznam["passw"];


Odhlašování

unset($_SESSION["user"]);

unset($_SESSION["passw"]);


Prostě klasika. Lokálně i na většině webů to jede, ale tady ne. Myslíte, že to může být dočasným výpadkem serveru?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 20 hostů

Podobná vlákna

Sessions — založil tomj

Počítání Sessions — založil Bryant

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý