Webdesignér a PHP programátor hledá práci – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Webdesignér a PHP programátor hledá práci – Inzerce – Fórum – Programujte.comWebdesignér a PHP programátor hledá práci – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Goumba0
Návštěvník
19. 3. 2007   #1
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
20. 3. 2007   #2
-
0
-

Na prvni pohled je videt, ze pro to nemas cit a ani nad tim moc nepremyslis ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Goumba0
Návštěvník
21. 3. 2007   #3
-
0
-

Každý má jiný styl tvorby webového designu a ne všechno se ti líbí

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
21. 3. 2007   #4
-
0
-

No, to ze se to menu prakticky neda cist neni otazka osobnich preferenci. A ta baba se k tomu pozadi taky zrovna nehodi ;)

PS: A precist by jsis to po sobe taky mohl. Jsem tam nasel brutalni hrubku jen co jsem se na to podival, dal jsem to ani necetl

PPS: Jses blazen, ze tam napises, ze jsi neeco delal 2 hodiny a chces za to 1600 ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Peter D.0
Expert
22. 3. 2007   #5
-
0
-

2 goumba: sice je ten obrazok trochu nepohodlný, ale mne sa to páči ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Petr Vojáček0
Věrný člen
6. 4. 2007   #6
-
0
-

Nechapu proc tam pises ze to trvalo dve hodiny apod.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
6. 4. 2007   #7
-
0
-

To CommanderZ: opět s tebou musím souhlasit, ani při nejmenším to nevypadá profesionálně

BTW: reference (doporučení) nejsou to, že si uděláš design a pak tam hodíš obrázek

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jakub Lajmon0
Věrný člen
10. 4. 2007   #8
-
0
-

http://binarydimension.info/Binary%20Dimension

ked sa tu uz kritizuje tak mi pls, povedzte čo by sa na tomto dalo vylepšiť, lebo narozdiel od zakladateľa topicu viem že nerobím dokonalý design, tak preto sa pýtam

- aktívne na tom pracujem a postupne optimalizujem, validujem ... no len na design mi nieco povedzte ...
... samozrejme viem aj inu grafiku toto je pôvodne obchodný obsah ... čiže iab pre nejakú firmu, ktoá chce mat ...about us, home, contact takže ...

no len kritizujte ... nech sa zlepsim

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Peter Orosz0
Expert
14. 4. 2007   #9
-
0
-

neviem..... proste sa mi nepaci 3D menu... inak v pohode

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
myth
~ Anonymní uživatel
55 příspěvků
14. 4. 2007   #10
-
0
-

Web vyzera "celkom" profesionalne. Len by sa vam hodil webhosting a uz clovek porozmysla ci nahodou vy nie ste ti spravni.
A referencie nie su to, ze si tam hodite fotku co ponukate. Tak si to laskovo nastudujte a popripade vykonajte prislusne opatrenia k odstraneniu vzniknutej chyby. Zo seba robite "blbcov" a nie ze zakaznikov.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý