Vydrzite zajtra bez PC? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vydrzite zajtra bez PC? – Offtopic – Fórum – Programujte.comVydrzite zajtra bez PC? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Radoslav Pala0
Super člen
23. 3. 2007   #1
-
0
-

vydrzite co i len jeden den bez PC? ja som sa na to dal :-D.http://www.shutdownday.org. Ked to tu uz bolo, tak sa ospravedlnujem, lebo zda sa mi ze som to tu uz asi videl.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Grafoman
23. 3. 2007   #2
-
0
-

To radypala:já to nevydržim. budu celej den pryč a přijedu až večer a to hned sednu k pc a pujdu na programujte a prolezu rss čtečku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
23. 3. 2007   #3
-
0
-

To radypala: jistě, že to vydržím, ale proč bych to dělal

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jakub0
Věrný člen
23. 3. 2007   #4
-
0
-

Vydržim to i tejden možná měsíc ale když už u něj můžu bejt tak u něj sem.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub Jurových0
Stálý člen
23. 3. 2007   #5
-
0
-

No ja som mal comp týždeň v oprave a vo štvrtok mi to už dobre liezlo na mozog. :o)
Ale vydržal som.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Kto sa smeje naposledy, ten má dlhé vedenie.
olgo0
Věrný člen
23. 3. 2007   #6
-
0
-

celi tizden sa tesim ako od pocitaca zajtra (a v nedelu) nevstanem ja keby som sa mal pos . . .

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Peter D.0
Expert
25. 3. 2007   #7
-
0
-

DeaLer píše:#
# To radypala: jistě, že to vydržím, ale proč bych to dělal


zaujimave :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Zdeněk Haták0
Věrný člen
25. 3. 2007   #8
-
0
-

jsem na tom podobně, vydržel bych to bez PC klidně, ale musel bych si najít něco na práci abych se zabavil. Jen přemýšlím co..
Stále přemýšlím... Pořád mě nic nenapadá... Zrovna zítra už něco mám sjednaného přes net...
Myslím si ale že týden bez PC by pro mě neměl být problém, opravdu... Už jsem to zažil, týden před uzavíráním známek jsem měl pos***** pár předmětů, tak jsem se do toho musel opřít a nelézt na PC a vyplatilo se, všechny předměty jsem si opravil...

Podle mě bez PC vydržíte, ale musíte si za něj najít náhradu - jinou zábavu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
sn3d0
Věrný člen
26. 3. 2007   #9
-
0
-

Heh co ja by som dal za tyzden bez PC :) Znamenalo by to jedno: NO WORK :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Zdeněk Haták0
Věrný člen
26. 3. 2007   #10
-
0
-

= NO FUN
:D:D:D:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
olgo0
Věrný člen
26. 3. 2007   #11
-
0
-

To sn3d: chcem ta vidiet ako ides na dovolenku bez lap-top-u :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
26. 3. 2007   #12
-
0
-

Jeden den bych to možná vydržel, ale 2 dny? Ani náhodou.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–

Tax0
Super člen
27. 3. 2007   #13
-
0
-

Je pravda že u počítače trávím spoustu času ale rozhodně mi nedělá problém ho nechat celý den nebo itýden vypnutý a zároveň se neukousal nudou.
PS: Některé ty příspěvky jsou skoro na léčebnu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Carpe diem. (Horatius)
Jak se liší Windows a Tamagoči? Windows chcípnou, i když se o ně staráte.
Viete ako spoznáte závislosť na internete? Keď narazíte autom do zvodidiel, a prvé čo hľadáte je back.Vsetci mi hovoria, ze meno kocura sa ako heslo pre roota nehodi. :-( Ale ked ja som si tak privykol na mojho qzb!7kw_2et !
Jakub0
Věrný člen
27. 3. 2007   #14
-
0
-

To klusi: To seš na tom dost blbě ... ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Zdeněk Haták0
Věrný člen
27. 3. 2007   #15
-
0
-

klusi se aspoň přizná, je tu mnoho jedinců, kteří si to nechtějí připustit, že jsou závisláci. Říkají, že by vydrželi bez PC klidně týden atp. Ve skutečnosti to může být tak, že se každý den ve škole nebo kdekoliv jinde když jsou bez PC klepou.
Tím samozřejmě nemyslím jedince, kteří píšou do tohoto topicu.

;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
Josef Vítů0
Super člen
27. 3. 2007   #16
-
0
-

Já se obávám, že už závislák jsem:( Pokud bych měl co dělat, vydržet týden bez PC by problém teoreticky být neměl (teď jsem vydržel bez PC třeba v Alpách:D), ale potom pročítat stovky nových příspěvků na mých oblíbených fórech, no, poslední zkušenost mi stačila:) Televize u mě není záchranou, tu stejně vůbec nesleduju. No, mohl bych si dělat poznámky k nějakým projektům. Jo, to nezní špatně:) A na léto plánuju brigádu (jestli seženu), takže k omezení dojde. A upřímně - jsem rád za chvíle, kdy u PC nejsem.

Zkráceně: Počítače jsou zákeřná choroba. Ne každý se však dokáže bránit:(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
27. 3. 2007   #17
-
0
-

No že bych byl závislej to říct nemůžu ale u PC jsem dost často. Je to nedávno co jsem byl bez PC skoro půl roku a taky jsem to přežil. Když jsem bez PC můj prospěch se ve škole hnedka zlepší, takže mi to prospívá(i když to nerad přiznávám) ;). A že bych se bez něj nudil to ne. Každej přece musí mít spoustu jinejch koníčků než PC nebo ne ? Já dost často sportuju v poslední době na kolečkáčích, ale to už by jsme byli zase jinde... ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub Jurových0
Stálý člen
27. 3. 2007   #18
-
0
-

Ja sa nudím, aj keď na počítači som... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Kto sa smeje naposledy, ten má dlhé vedenie.
Jakub0
Věrný člen
27. 3. 2007   #19
-
0
-

To Jakub: Tak to je pak těžký bejt na PC a nudit se tomu já říkám stráta času to už bych se radši učil ... ;). Já na PC jsem vždy dlouho ale nesetkal jsem se s tím že bych neměl co dělat buďto úkoly do školy občas ještě někdy kodim samozdřejmě že čtením článků a příspěvků na fóru strávím nejvíc času, ale taky už to dospělo tak daleko že se u PC i učim. Na školu se**u jak nejvíc to jde tak mi vždy někdo oscanuje učení a já se pak učim i na PC do sešitů koukám nerad. ;) Pozor vypadá to že jsem závislej ale já opravdu nejsem!! :D :D :D :D :D :D :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
DeaLer+2
Hero
27. 3. 2007   #20
-
0
-

To Jacob: pozor ... blázen je ten, kdo o sobě tvrdí, že není (u závisláků je to stejné)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Halbax0
Stálý člen
27. 3. 2007   #21
-
0
-

takze 90% naroda sou blazni a v bohnisou dobre odrizle centrum vsech normalni lidi, jasně... a k tematu .. ja mam doma 3(Stahovac, tester a normalniho) kompy a vsechny pravidelne kazdy 2 dny restartuju :D jako sem vetsonu na vsech a malo lidi me odtrhne, ale o prazdninach sem bez nej klidne mesic :D ( holka dela divy)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozkaz zněl jasně! Nebyl čas přemýšlet kdo je kdo. .... Takže soudruhu?? ... Ano dvě dávky. (pelíšky)
DeaLer+2
Hero
27. 3. 2007   #22
-
0
-

To Halbax: jj ... přesně tak, nebo ty znáš někoho normálního?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
sn3d0
Věrný člen
28. 3. 2007   #23
-
0
-

olgo píše:#
# To sn3d: chcem ta vidiet ako ides na dovolenku bez lap-top-u :D


Heh neuveris ale latop si zo sebou na dovolenku nenosim. nosim si gitaru :D Vecsinou dovolenku travim v rodnom meste a to obehavam starych kamoshov.. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Jakub0
Věrný člen
28. 3. 2007   #24
-
0
-

To DeaLer: Nemůžu říct že jsem závislej ani nemůžu říct že nejsem závislej. Prtože jsem ještě bez PC nebyl dýl než dva dny ( v poslední době) tak až budu bez PC týden a bude mi hodně chybět můžu říct : Jsem závislák ... ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Alan0
Věrný člen
28. 3. 2007   #25
-
0
-

bez PC sem vydrzel nejdyl tejden, ale byla to fuska:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
31. 3. 2007   #26
-
0
-

Kdyz nemam PC, tak to musim zapijet kavou a kdyz nemam kavu, tak musim byt u PC.. Den, dva to urcite vydrzim, ale za tyden bych uz asi byl dost dehydrovanej, nemyslite?? :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
2. 5. 2007   #27
-
0
-

Tak se mi rozbil PC mám něco s deskou a ani to nevypada že buádu mít v nejbližší době novou bez počítače jsem už tak 2-3 týdny já vím není to moc ale aspoň jsem zjistil že na něm nejsem závislej.Má to docela i výhodu nejsem doma neprosedim celej večer u PC a jsem dost často venku.Ale i ty zápory no ... Ve škole máme každej druhej úkol na PC takže ... Mám co dělat ... Ale doporučuju vám aby jste vzali PC a hodili ho z okna a strávili chvilku bez něj je to fakt paráda a myslím si že to každýmu prospěje.

PS: Píši ze školy každou středu máme IVT tak možná zase ve středu. ;) Taky je možný že už bude PC v pořádku ale pochybuju ....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

Podobná vlákna

Odhlášení bez databáze — založil Johny

E-mail bez dosielateľa? — založil Samuel Lehotský

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý