Slackware - Fuse - Instalacia – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Slackware - Fuse - Instalacia – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comSlackware - Fuse - Instalacia – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

olgo0
Věrný člen
24. 3. 2007   #1
-
0
-

zdar. mam doma win aj linux a chcem zdielat data medzi diskami na principe pristupu k widlackemu(ntfs) disku z linuxu. klasickim mountom sa mi podarilo pripojit disk pre read only, ten zapis mi moc chyba. nasiel som na nete ovladac ntfs-3g (myslim ze je to vladac ak nie vyvedte ma z omylu) ale nasledne som zistil ze potrbujem modul(???) Fuse ktory nemam (teda aspom "modprobe -l | grep fuse" nic nevypise) ked som ho stiahol, rozpakoval zacal instalovat podla akehosi navodu, vsetko islo dobre (./configure, make, make install) ale pri "modprobe fuse" vypisalo error ze modul fuse nemoze najst. som v koncoch. vobec neviem co s tym. mam odlozene hlasky pocas instalacie pastnem ich sem keby to mohlo pomoct. diki vsem.

EDIT: vo vystupe z ./configure som nasiel zaujimavu hlasku:

...

checking kernel source version... 2.4.33.3
configure:
NOTE: Disabled building the kernel module, because this release only
NOTE: supports Linux versions 2.6.9 or later. You can use the kernel
NOTE: module from an earlier FUSE release with the library from this
NOTE: release.
configure: creating ./config.status
...

mam to chapat tak ze tako verizia modulu je pre novsie jadra a mam si zohnat starsiu?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
olgo0
Věrný člen
25. 3. 2007   #2
-
0
-

tak uz to mam. stacilo stiahnut starsiu vzrziu (pre moje starsie jadro).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Inštalácia VS Studia — založil bbeni

Fuse bits — založil ja jan

Instalacia Metro 2.0 — založil Falcon1651

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý