Hledám programátora - ATmega8 – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hledám programátora - ATmega8 – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.comHledám programátora - ATmega8 – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.com

 

JirkaPet0
Duch
25. 3. 2007   #1
-
0
-

Ahoja lidi, před půl rokem jsem se pustil do odvážného kousku (na člověka který o programingu nevěděl nic). Jedná se o aplikaci 8my kanálového stmívače řízeného protokolem DMX512 . Situace je taková: Mám zdrojový kód (v "C") který ale nepracuje úplně. ATmega8 příjme data ze sériové linky a přiřadí je správně danému kanálu, však na něm se po přijetí první hodnoty natrvalo nastaví logická 1 a na další odesílané hodnoty nereáguje. Na výstupu kanálů by měla být PWModulace. Zařízení bylo otestováno i s jinným zdrojákem, kde vše fungovalo, tím jsem vyloučil HW chybu i špatně nastavený fusebit. Vzhledem k tomu, kolik času a kapitálu jsem tomu věnoval a, že sem přez SW a uP techniku teprva v "plenkách" hledám někoho, kdo by mě pomohl projek dotáhnout do funkční podoby. Odměna dohodou.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
jurka
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
17. 4. 2007   #2
-
0
-

To GPP: čau jsem z Bohumína pokud jsi někde poblíž můžem se sejít a kouknout na to, jinak mi kdyžtak pošli zdroják pokud to nevadí a podíval bych se co by se s tím dalo robit, můj e-mail je jurka109@post.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ondrej Karas
~ Redaktor
0
Věrný člen
17. 4. 2007   #3
-
0
-

To GPP:

Pokud by to mohlo být i s jiným procesorem, rád bych se do toho pustil... Dělám s procesorem, se kterým by to byla vyloženě hračka :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Nejhorší není nemít práci. Nejhorší je nechtít práci...
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Hledám programátora — založil Pavel Hronček

Hledám programátora C# — založil rco71

Hledám programátora — založil Ondrej Lokšeninec

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý