Pohybujici se text – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Pohybujici se text – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comPohybujici se text – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

Honza0
Stálý člen
3. 4. 2007   #1
-
0
-

Znovu ahoj ;), poradte mi prosim nekdo, jak udelat inteligentni pohybujici se text. Kdyz to udelam pomoci toho tagu <marquee>, nebo jak se jmenuje, tak to vypada otresne. Text se nehybe plynule, ale trha se... jde to zaridit nejak hezceji? Dekuju

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
NECIN DRUHYM TO, CO NECHCES, ABY ONI CINILI TOBE!
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
3. 4. 2007   #2
-
0
-

<marquee scrollamount="2">nejaký text</marquee> - zkus měnit to číslo a nastav si posun o kolik pixelů chceš

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Honza0
Stálý člen
3. 4. 2007   #3
-
0
-

zkusim, dik, ale predpokladam, ze me to moc nenaplni, protoze kdyz tam dam malo pixelu, tak se to sice nebude sekat, ale pojede to dve hodiny ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
NECIN DRUHYM TO, CO NECHCES, ABY ONI CINILI TOBE!
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
3. 4. 2007   #4
-
0
-

jo to je bohužel nevýhoda... jiné řešení mě momentálně nenapadlo... ono se to moc ani nepoužívá, pač to spíše ruší

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
3. 4. 2007   #5
-
0
-

Javascriptem se daji udelat i dosti ujete efekty tohoto typu, je to ale spousta kodovani. Zkus googlit.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Honza0
Stálý člen
4. 4. 2007   #6
-
0
-

OK, dik... vyresil jsem to stojicim textem a presvedcil jsem pani, pro kterou jsem to delal, ze to rusi a je to otresny :D... dikec

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
NECIN DRUHYM TO, CO NECHCES, ABY ONI CINILI TOBE!
d3v1L
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
5. 4. 2007   #7
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr Fifka0
Newbie
23. 4. 2007   #8
-
0
-

není to tak těžké, chce to jen ovládat javascript (který já neovládám) a vytvořit si tam objekt, který se bude pohybovat kýženým směrem

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Redaktor portálu Programujte. Student Reálného Gymnázia v Prostějově - šestileté studium
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

Podobná vlákna

Text — založil Anonymní uživatel

Text — založil xeonikx

Text — založil asjdkdaskjd

Text — založil Fonadius

Vertikální text — založil homelin

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý